aktuality

E-MEET EXPORT 2020 – Konzultace se zahraničními kancelářemi CzechTrade

Prvá online výstava na Slovensku: Tatra Expo v Poprade
Ilustrační foto
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Agentura CzechTrade přichází s novinkou pro podnikatele. První celosvětové online konzultace na exportní témata v průběhu jednoho týdne od 22. do 26. 6. 2020.

Konzultace nabízí příležitost poradit se a prodiskutovat exportní aktivity s odborníky na zahraniční trhy. Přímo z teritorií se s vámi online spojí ředitelé zahraničních kanceláří CzechTrade.

Akce se koná pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu, Svazu průmyslu a dopravy ČR a Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR.

CzechTrade reaguje na aktuální situaci, kdy není možné zajistit jinak nenahradilená osobní setkání, a přichází s adekvátní náhradou – exportními konzultacemi v online podobě.

Organizační informace:

  • Země jsou rozdělené do časových bloků.
  • Konzultace Evropy, Afriky a Blízkého východu budou probíhat 22.-23.6., konzultace Ameriky, Asie a Austrálie 24.-26.6.
  • Délka jedné konzultace je 25 minut.
  • Přihlásit se můžete až na pět jednání.
  • Účast na akci je zdarma, avšak je nutná předchozí rezervace.
  • Po uskutečnění rezervace vás bude kontaktovat exportní konzultant CzechTrade a upřesní konkrétní termíny vašich jednání.
  • Před konáním samotných online konzultací obdržíte prolink pro přihlášení, nejpozději jeden den předem.
  • Technické vybavení: PC, notebook či telefon s internetovým připojením.

Ředitelé zahraničních kanceláří CzechTrade dlouhodobě působí přímo v teritoriích, znají aktuální dění na tamních trzích, exportní příležitosti, obchodní podmínky, zvyklosti, jazyk i kontakty. Exportérům pomáhají otevírat více dveří, než by přineslo individuální snažení v neznámém prostředí. Pomohou s výběrem vhodných teritorií pro váš výrobek nebo službu, s nalezením obchodních partnerů, zhodnotí reálné šance na úspěch a doporučí, jak nejlépe postupovat.

Zda je právě váš obor činnosti perspektivní pro vybraný zahraniční trh, můžete snadno zjistit na https://www.czechtrade.cz/czechtrade-svet. V profilu každé země jsou uvedené perspektivní exportní obory.

Přihlásit ZDARMA

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina