aktuality

Přípravy veletrhu WOODTEC 2020 probíhají standardně

Z Woodtecu 2017. Foto: Radomír Čapka
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský veletrh WOODTEC proběhne na brněnském výstavišti od 21. do 23. října 2020 v halách A a V a na přilehlých venkovních plochách. Veletrh získal podporu většiny firem ze Svazu výrobců a dovozců dřevozpracujících strojů a zařízení, přičemž většina členů předpokládá účast nejméně v rozsahu posledního ročníku. Do konce června platí pro vystavovatele výhodnější podmínky pronájmu výstavní plochy. První vystavovatelé jsou už na veletrh přihlášeni.

Letošní ročník navazuje na koncepci z roku 2017, doplněnou o nové prvky tak, aby oslovila návštěvníky ze všech oblastí zpracování dřeva a nábytkářské výroby, a to jak velké a střední firmy, tak živnostníky.

Připravovaný doprovodný program

Tým veletrhu už řeší jednotlivé doprovodné programy a veletrh WOODTEC 2020 tak začíná dostávat konkrétní obrysy:

  • Proběhne exponátová soutěž WOODTEC AWARD, účast v této soutěži bude pro vystavovatele zdarma.
  • Budeme se opět zabývat individualizací nábytku – samozřejmě prakticky, názorně a využitelně. Návštěvníci se mohou těšit na jedinečnou expozici s názvem „Digitální interiér“, která bude zaměřena na aplikaci digitálního tisku v interiéru. Jedná se o moderní technologii, která umožní unikátním způsobem individualizovat nábytek a výrazně vylepšit jeho design. Expozici plnou zajímavých vzorků, ukázkového interiéru a řadu přednášek připravuje interiérová designérka Ing. Iva Bastlová, DiS. Program je určen jak pro výrobce nábytku, tak i designéry a další profesionály z oblasti vybavení interiérů. S umístěním expozice se počítá v pavilonu A2.
  • Součástí společenského programu pro vystavovatele bude kromě vyhlášení výsledků WOODTEC AWARD zveřejněno také ocenění Investice roku v nábytkářském průmyslu, které uděluje Asociace českých nábytkářů.
  • Ve spolupráci se Střední školou stavebních řemesel Brno-Bosonohy chystáme ukázky zajímavých postupů, které pomůžou zrychlit nebo zproduktivnit výrobu.
  • Samozřejmě nelze pominout digitalizaci, která proniká do všech oborů lidské činnosti. Vše související s tímto tématem připravujeme především s vysokými školami.

Doprovodný program bude rozdělen do nábytkářského a technologického dne.

WOODTEC se připravuje ve spolupráci se Svazem výrobců a dovozců dřevozpracujících strojů a zařízení, Svazem výrobců dřevozpracujících strojů a zařízení, Společenstvem dřevozpracujících podniků v ČR, Asociací českých nábytkářů, Klastrem českých nábytkářů. Veletrh WOODTEC je zaštítěn evropským sdružením výrobců dřevozpracujících strojů EUMABOIS.

Zdroj: BVV

Ilustrační foto

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina