materiály

Zkrášlete si domov barvami hermelínu, vafle nebo kávy frappé

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

Česká firma Kili, s.r.o., rozšířila portfolio velmi oblíbené kolekce Kili menu. Stávající nabídku čtyř dekorů obohatila o další tři varianty. A to Akácie Vafle, Dub Hermelín a Dub Frapé. Nově je celá kolekce Kili menu dodávána na kvalitnějším nosiči plus se zachováním původních cen u stávajících dekorů.

Jedním ze tří dekorů v nabídce je varianta DUB HERMELÍN v odstínu smetanově krémového sýra s bílou plísní na povrchu. Barvy vykouzlí minimalistický vzhled interiéru a zpřístupní přirozené světlo. Dub Hermelín skvěle doplňují dekory Grafit History, Dub Fantasy, barvy zelená a stříbrná.

Druhou novinkou je AKÁCIE VAFLE v barvě čerstvě propečené vafle. Neutrální dekor vypadá díky přirozeným odstínům dřeva velmi elegantně. Noblesu jí dodá kombinace hnědé, bílé a grafitové barvy.

Třetí varianta se nese v duchu relaxace s lahodnou kávou frappé. DUB FRAPÉ je charakteristický zemitými odstíny a interiér dokáže naplnit příjemnou a pohodovou atmosférou. Lehké rustikální prvky působí autenticky a skvěle ladí v kombinaci s barvami bílé, béžové a dekoru Factory.

 

Uvedené tři dekory doplňují stávající a oblíbenou nabídku OŘECH ČOKOLÁDA, vyzařující atmosféru pohody, DUB KARAMEL v odstínu mléčného zlatavého karamelu, navozující teplo domova. Sílu a eleganci moderního interiéru najdete u dekoru DUB HERKULES, jehož elegantní, ale zároveň surový vzhled zjemňují světlé odstíny šedé a levandulové. Dekor JAVOR PIŠKOT je důkazem toho, že klasika nemusí být fádní a nudná. Hedvábný světlý dekor dřeva nabízí neomezený prostor pro barevné kombinace. Perfektně se hodí do dětských pokojů, kde bude hravě kontrastovat jak s nebesky modrou, tak i s trávově zelenou nebo žlutou.

Laminované desky bez recyklátu a minerálů jsou vyráběny v České republice. Kvalitní nosič LTD Plus je díky nízkému podílu formaldehydu zdravotně nezávadný a ekologický. Výchozí surovinou je dřevo a vysoká hustota nosné desky zaručuje excelentní mechanické vlastnosti a pevné spojení nalepených hran. Kili, s.r.o., nabízí laminátové desky ve standardním formátu 2 840 x 1 830 mm v tloušťce 18 mm. Velmi pozitivní je také jejich cenová dostupnost.

Všech sedm dekorů je skladem pouze v obchodní síti Kili, s.r.o.

Firma Kili, s.r.o., s centrálou ve Šlapa­nicích u Brna se zabývá prodejem materiálů pro výrobu nábytku a interiérů od roku 1993 a za tu dobu se její pobočky rozrostly z jižní Moravy až do krajů Vysočina a Jižní Čechy.

Autor: Kateřina Žáčková
Ředitel nákupu a logistiky Kili, s.r.o.
Kontakt: katerina.zackova@kili.cz
Foto: archiv Kili, s.r.o.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
Značky
sk_SKSlovenčina