materiály

Zkrášlete si domov barvami hermelínu, vafle nebo kávy frappé

Aparatea728x90-drevmag-12-2021-aparatea-banner.gif
Aparatea350x90-anim
Aparatea728x90-drevmag-12-2021-aparatea-banner.gif
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

Česká firma Kili, s.r.o., rozšířila portfolio velmi oblíbené kolekce Kili menu. Stávající nabídku čtyř dekorů obohatila o další tři varianty. A to Akácie Vafle, Dub Hermelín a Dub Frapé. Nově je celá kolekce Kili menu dodávána na kvalitnějším nosiči plus se zachováním původních cen u stávajících dekorů.

Jedním ze tří dekorů v nabídce je varianta DUB HERMELÍN v odstínu smetanově krémového sýra s bílou plísní na povrchu. Barvy vykouzlí minimalistický vzhled interiéru a zpřístupní přirozené světlo. Dub Hermelín skvěle doplňují dekory Grafit History, Dub Fantasy, barvy zelená a stříbrná.

Druhou novinkou je AKÁCIE VAFLE v barvě čerstvě propečené vafle. Neutrální dekor vypadá díky přirozeným odstínům dřeva velmi elegantně. Noblesu jí dodá kombinace hnědé, bílé a grafitové barvy.

Třetí varianta se nese v duchu relaxace s lahodnou kávou frappé. DUB FRAPÉ je charakteristický zemitými odstíny a interiér dokáže naplnit příjemnou a pohodovou atmosférou. Lehké rustikální prvky působí autenticky a skvěle ladí v kombinaci s barvami bílé, béžové a dekoru Factory.

 

Uvedené tři dekory doplňují stávající a oblíbenou nabídku OŘECH ČOKOLÁDA, vyzařující atmosféru pohody, DUB KARAMEL v odstínu mléčného zlatavého karamelu, navozující teplo domova. Sílu a eleganci moderního interiéru najdete u dekoru DUB HERKULES, jehož elegantní, ale zároveň surový vzhled zjemňují světlé odstíny šedé a levandulové. Dekor JAVOR PIŠKOT je důkazem toho, že klasika nemusí být fádní a nudná. Hedvábný světlý dekor dřeva nabízí neomezený prostor pro barevné kombinace. Perfektně se hodí do dětských pokojů, kde bude hravě kontrastovat jak s nebesky modrou, tak i s trávově zelenou nebo žlutou.

Laminované desky bez recyklátu a minerálů jsou vyráběny v České republice. Kvalitní nosič LTD Plus je díky nízkému podílu formaldehydu zdravotně nezávadný a ekologický. Výchozí surovinou je dřevo a vysoká hustota nosné desky zaručuje excelentní mechanické vlastnosti a pevné spojení nalepených hran. Kili, s.r.o., nabízí laminátové desky ve standardním formátu 2 840 x 1 830 mm v tloušťce 18 mm. Velmi pozitivní je také jejich cenová dostupnost.

Všech sedm dekorů je skladem pouze v obchodní síti Kili, s.r.o.

Firma Kili, s.r.o., s centrálou ve Šlapa­nicích u Brna se zabývá prodejem materiálů pro výrobu nábytku a interiérů od roku 1993 a za tu dobu se její pobočky rozrostly z jižní Moravy až do krajů Vysočina a Jižní Čechy.

Autor: Kateřina Žáčková
Ředitel nákupu a logistiky Kili, s.r.o.
Kontakt: katerina.zackova@kili.cz
Foto: archiv Kili, s.r.o.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
Značky

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina