aktuality

Jak podnikat v době koronavirové?

Jak podnikat v době koronavirové?
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Vládní opatření, přijatá v polovině března v souvislosti s nastupující koronavirovou pandemií, dostala velkou část tuzemských výrobců nábytku nedobrovolně do situace připomínající uzavření dálnice bez vyznačení objízdné trasy. Uzavřené prodejny a pozastavené zakázky fakticky znemožnily nebo výrazně omezily do té doby fungující byznys. Firmy byly ze dne na den přinuceny řešit zcela novou situaci.

Velká část výrobců posílila nebo nově zavedla internetový prodej prostřednictvím partnerských nebo vlastních e-shopů. Mezi firmy, které nově spustily svůj e-shop, patří také společnost PROFIL NÁBYTEK z Humpolce. Vedle standardního sortimentu s akční 30% slevou na něm představila také jednu novinku, kterou pružně zareagovala na aktuální potřeby trhu. Jedná se o univerzální mobilní dezinfekční stanici pro zajištění základní dezinfekce a hygieny rukou při vstupu do veřejných, privátních a ostatních budov.

Skříň je osazena zátěžovými kolečky s aretací pro snadnou manipulaci, má integrovaný odpadkový koš, zásobník na papírové ručníky a zásobník na dezinfekci. Korpus z laminované DTD a pracovní plocha z kompaktní desky zaručují snadnou údržbu a odolnost vůči standardním dezinfekčním prostředkům.

Foto: PROFIL NÁBYTEK
 

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina