aktuality

Prověřování obchodních partnerů na 3 měsíce zdarma

Ilustrační foto
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Poradenská společnost Bisnode poskytuje podnikatelům tříměsíční bezplatný přístup k informacím určeným k prověření stability obchodních partnerů.

Je stále velmi obtížné posoudit rozsah hospodářských problémů, se kterými se budou muset české firmy v důsledku epidemie koronaviru vyrovnat. Již nyní je ale zřejmé, že podnikatelské prostředí je rizikovější, a v nejbližší době poroste počet opožděných či dokonce nesplacených faktur, stejně jako vzroste počet krachujících firem.

„V této nelehké době se situace ve firmách mění každým okamžikem. Proto je nanejvýš důležité eliminovat, nebo alespoň omezit, sekundární negativní dopady epidemie na ekonomiku. Bisnode se rozhodl podpořit všechny české společnosti tím, že jim zdarma poskytne on-line, denně aktualizované, informace o všech podnikatelských subjektech. Pomůžeme tak všem prověřit obchodní partnery nebo předejít riziku vymáhání nedobytných pohledávek,“ říká Eva Emini, Sales Leader ze společnosti Bisnode s tím, že stávajícím klientům Bisnode bezplatně poskytne více přístupů on-line aplikace, aby uživatelé mohli pohodlně pracovat z domova, ale také i alternativně nová řešení. Současně garantuje nezměněnou kvalitu zpracování dat.

Přístup k obchodním informacím je platný tři měsíce, a to včetně modulu, který umožňuje monitoring všech zásadních negativních změn u portfolia až stovky obchodních partnerů.

„Firmy by na současné změny měly reagovat rychle a včas. Proto jsme přesvědčeni, že všem uživatelům i novým zájemcům pomůžeme přečkat toto nelehké období a zároveň se připravit na lepší časy,“ uzavřela Eva Emini.

Přístup do aplikace lze získat dvěma způsoby:
1. Klienti – kontaktují svého obchodníka nebo zákaznický servis
2. Neklienti (samozřejmě i klienti) – prostřednictvím webu www.bisnode.cz, kde je velmi intuitivní postup

Ilustrační foto
 

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina