materiály

Hrany jsou pro pocit velice důležité

Hrany jsou pro pocit velice důležité
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

Obrovská rozmanitost struktur povrchů a stupňů lesku nábytkových desek se odráží i na hranách. Zatímco před pár lety se ještě pracovalo převážně s povrchem miniperlička, dnes firma Ostermann svým zákazníkům poskytuje hrany s 20 různými povrchy.

Dřevotřískové desky s dekorem dřeva či kamene neokouzlují jen vizuálně dokonalými tištěnými vzory. Charakteristické je pro ně i to, že jsou nanejvýš realistické na dotek a téměř k nerozeznání od svých pravých předloh. Aby zůstal dojem dokonalosti zachován i na hranách, má firma Ostermann hrany s nepřeberným množstvím různých reliéfů – od těch decentních přes půvabně jemné dřevěné póry až po hlubokou strukturu linie.

Dotekem je možné vnímat i uni barvy

Hluboce se mýlí ten, kdo si myslí, že v případě jednobarevných výrobků neexistuje žádná rozmanitost! S povrchy „miniperlička“, „struktura ručního papíru“ a „struktura veluru“ lze i jednobarevné desky na hranách opatřit individuálním reliéfem. Univerzálním povrchem tady i nadále zůstává „miniperlička“. Pro jemnější povrchy je k dispozici „struktura ručního papíru“. Obzvlášť hebkého půvabu lze docílit použitím „struktury veluru“. Proto také hrany, které firma Ostermann vytvořila speciálně k povrchům Desktop od firmy Forbo, mají strukturu veluru.

Není mat jako mat

Rozmanitost v případě stupňů lesku se ve firmě Ostermann projevuje velkým množstvím různých povrchů. Šíře nabídky tady sahá od „excelentního matu“ se stupněm lesku < 5 až po absolutní protiklad „excelentní lesk“ se stupněm lesku > 90. Mezi tím je nespočet dalších stupňů jako supermat, hladký, lesk nebo vysoký lesk.

Vždy něco speciálního: Vzhled kovu a zrcadla

Více než 60 různých ABS hran ze sortimentu firmy Ostermann se skutečným kovovým povrchem je „kartáčovaných“ a tudíž ideální volbou ke kompozitním dřevům s povrchem z opravdového kovu. Úplnou novinkou jsou tu tři nové ABS hrany s matným kovovým vzhledem. Speciálně pro zrcadlové povrchy má specialista na hrany navíc ve svém sortimentu hranu se zrcadlovým hliníkovým povrchem.

Hrany od 1 metru

I přes tuto rozmanitost je ve firmě Ostermann naprosto jednoduché najít vhodnou hranu k desce z kompozitního dřeva. Stačí jen zadat název desky nebo číslo desky do vyhledávacího pole na úvodní straně e-shopu. Ihned se nabídne perfektně padnoucí hrana co do reliéfu i stupně lesku. Vybrané hrany dodáváme v libovolné délce již od 1 metru. Objednávky na skladové zboží došlé do 16 hodin vyřizujeme ještě ten samý den.

Bližší informace o nových hranách najdete po zadání „Povrchy hran“ do vyhledávacího řádku na stránce firmy Ostermann www.ostermann.eu.

Kontakt:

Ostermann Česko spol. s r. o.
Lomnického 1705 / 9
CZ-140 00 Praha 4 – Nusle
tel.: +420 255 717 371
fax: +420 255 717 373
e-mail: prodej.cz@ostermann.eu, prodej.sk@ostermann.eu
www.ostermann.eu

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina