aktuality

Pavilón N bude mať označenie „Slovenská kvalita sa oplatí“

aparatea_728x90-banner-10-drevmag
Aparatea10-350x90-anim
aparatea_728x90-banner-10-drevmag
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Na Národnom výstavisku Agrokomplex v Nitre sa už o týždeň začne 30. ročník veľtrhu Nábytok a bývanie 2020 (10. – 15. 3. 2020) Predstaví sa 400 vystavovateľov na ploche 24 tisíc m². Témou roku 2020 je rozmanitosť. Súčasťou veľtrhu bude 23. ročník prehliadky Fórum nábytku a 5. ročník výstavy Moderné drevodomy.

Nábytkom a bytovými doplnkami si návštevníci túžia zariadiť dom a byt podľa individuálnych predstáv. Opäť vytvoria Pavilón slovenských výrobcov nábytku a moderných drevodomov – pod záštitou Zväzu spracovateľov dreva SR. Druhý najvýznamnejší spoluorganizátor a garant nábytkárskeho veľtrhu vytvorí návštevnícke centrum v Pavilóne N pod označením „Slovenská kvalita sa oplatí“. Stánok budú tvoriť vystavené ceny do zlosovania vstupeniek, ktoré venovali členské spoločnosti ZSD SR. Návštevníci tu budú odovzdávať kupóny zo vstupeniek pre losovanie. Súčasťou stánku bude auditórium s panelovou prezentáciou 9. ročníka súťaže „Drevostavba roka 2019“ s nomináciou rekordných 20 drevostavieb. Do laického hlasovania sa môžu zúčastniť všetci návštevníci a získať vecné ceny.

Bude tu aj priestor na firemné prezentácie a rokovania členských spoločností. Duálne vzdelávanie podporí v stánku Zväzu spracovateľov dreva SR spoločná prezentácia SOŠ drevárskych – Spišská Nová Ves, Topoľčany a Zvolen.

Diskusné fórum výrobcov nábytku, obchodníkov a spotrebiteľov prenesie Zväz spracovateľov dreva SR do centra pavilónu M3. Diskutovať budú v stredu 11. 3. 2020 o 13:00 na tému „Kvalitný dizajn nábytku – ako ho dostať k spotrebiteľovi?“

Nitriansky nábytkársky veľtrh trvá 6 dní – do nedele 15. 3. 2020.

Ilustračné foto
 

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina