aktuality

Konference o 3. a 4. fázi EET s více než 200 posluchači

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

22. ročník veletrhu STŘECHY PRAHA, který proběhl v PVA EXPO PRAHA Letňany ve dnech 6. – 8. 2. 2020, byl v mnoha ohledech výjimečný. Jak největším počtem návštěvníků v historii, tak množstvím produktových novinek a výběrem témat, která zaujala odbornou i širokou veřejnost.

Soubor veletrhů Střechy Praha, Solar Praha a Řemeslo Praha přivítal přes 25 000 návštěvníků a opět se tak potvrdil neustále rostoucí zájem veřejnosti o komodity, které veletrhy nabízejí. Na 170 vystavujících z osmi zemí představilo své novinky v oblasti střešních materiálů, fasád, izolací, nářadí a solárních systémů. Dalších 170 firem se prezentovalo na souběžných akcích v oboru dřevostaveb, nízkoenergetických a pasivních domů, včetně zdrojů vytápění. Celková hrubá výstavní plocha souboru veletrhů činila 17 600 m2.

Konference 3. a 4. fáze EET

Konference s podtitulem „Papír nebo mobil? Poradíme, co bude výhodnější“ za účasti vicepremiérky a ministryně financí Aleny Schillerové proběhla druhý veletržní den v nabitém konferenčním sále s více než 200 posluchači. Součástí byla i výstavka různých řešení a variant pokladen pro EET.

Pestrý doprovodný program

21. ročník konference Izolace, přednáškový blok „Provozní střešní pláště“, 6. ročník Fóra Dřevěné konstrukce a další program probíhal po celou dobu veletrhu. Obrovský zájem návštěvníků zaznamenaly novinky v nářadí a praktické ukázky tesařského řemesla v rámci 2. ročníku Festivalu dřeva a nářadí a též nový projekt z oblasti digitalizace řemesla v podobě využívání dronů ve stavebnictví, včetně důležitých legislativních aspektů.

Zlatá taška 2020

Odborná porota udělila dvě ocenění Zlatá taška v soutěži o nejlepší exponáty veletrhu a též tři čestná uznání. Čestné uznání získala společnost MAFELL za horkou novinku – drážkovací frézku NFU 50. Další čestné uznání získala firma SEMA za nový softwarový modul Sema V20-1 umožňující přímý import bodů z laserových 3D scannerů v řádu až miliard. Třetí čestné uznání patří společnosti VELUX za VELUX STUDIO – unikátní kombinaci tří střešních oken v jednom rámu.

Ilustrační foto

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina