aktuality

Získejte volnou vstupenku na veletrh HOLZ-HANDWERK

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Ve dnech 18. – 21. 3. 2020 se v Norimberku sejdou odborníci na dřevo a okna z celého světa na dvojici veletrhů HOLZ-HANDWERK a FENSTERBAU FRONTALE. V 17 halách norimberského výstaviště se představí více než 1300 vystavovatelů z více než 40 zemí a očekává se účast přibližně 110 000 návštěvníků.

Na veletrh pravidelně zavítá i velké množství návštěvníků z České a Slovenské republiky. Pro zrychlení vstupu na veletrh spustili organizátoři elektronický předprodej vstupenek.
Dřevařský magazín, coby mediální partner veletrhu HOLZ-HANDWERK, nabízí svým čtenářům možnost získat BEZPLATNOU VSTUPENKU.
Po vložení speciálního kódu HHW20Drewa a po přihlášení nebo provedení registrace obdržíte na uvedený e-mail elektronickou vstupenku, kterou si vytisknete nebo uložíte do chytrého telefonu.

HOLZ-HANDWERK 2020 s rozšířeným doprovodným programem

IMPULZY pro truhláře: půldenní workshopy pro podnikatele
Jak a kde správně prodat sebe a své služby, jaké investice stojí za to, jak včas naplánovat nástupnictví ve firmě, co ze mě dělá dobrého šéfa nebo jak v době nedostatku kvalifikovaných pracovníků získat nové zaměstnance – také s pomocí sociálních sítí? Redakční tým möbelfertigung v rámci nové řady workshopů IMPULZY pro truhláře na veletrhu HOLZ-HANDWERK připravuje čtyři tematické bloky: truhlář jako podnikatel/lepší prodej, investovat – ale správně, řemesla v době nedostatku kvalifikovaných pracovníků a řízení firmy. Registrovat a zaplatit účastnický poplatek lze na www.holzmann-events.de/schreiner-impulse – vstup na veletrh pak máte v ceně!
Kdy a kde: 19. 3. 2020, 11–18 hod., NCC West, norimberské výstaviště

„Praktické využití digitalizace v řemeslech“ – jak na to?
HOLZ-HANDWERK provází truhláře na cestě do digitálního světa! Setkání s odborníky, výměna informací, navazování kontaktů a získávání nových podnětů, poznatků a nápadů – to vše nabízí nové fórum Praktické využití digitalizace v řemeslech. Poprvé se uskuteční na HOLZ-HANDWERK a FENSTERBAU FRONTALE 2020 a bude tematicky zaměřeno na požadavky řemesel. V kombinaci prezentací produktů, krátkých přednášek a workshopů nabídne fórum informace o strukturování digitalizace firmy, archivaci znalostí a know-how, digitální dokumentaci a zlepšování pracovních procesů s využitím cloudových aplikací. Účast na přednáškách je bezplatná a je možná i bez registrace.
Kdy a kde: 18. až 21. 3. 2020, 10–18 hod., vchod Mitte, norimberské výstaviště

HOLZ-HANDWERK CAMPUS a zvláštní přehlídka FSH Bayern
Tématem, které hýbe dřevozpracujícím odvětvím, zůstává nedostatek odborných pracovníků. Proto HOLZ-HANDWERK CAMPUS nabídne centrální platformu pro další vzdělávání a odbornou přípravu. Ve foyer West svou nabídku představí 17 odborných, vysokých a mistrovských škol.
Fachverband Schreinerhandwerk (FSH) Bayern jako partner veletrhu HOLZ-HANDWERK připravuje zvláštní přehlídku DesignObjekt – ObjektDesign ve vchodu Mitte. V souladu s letošním mottem „Macht DER Idee – Macht DIE Idee“ (síla nápadu – realizujte nápad) se mohou návštěvníci těšit na interaktivní informační platformu s praktickými pokyny.

Aplikace HOLZ-HANDWERK
Plánování návštěvy veletrhu vám usnadní aplikace dostupná pro Android i iOS. Vystavovatele a výrobky si můžete ukládat do vlastního seznamu a s orientací na místě vám pomůže dynamický plán hal. Uživatelé navíc dostávají push notifikace, když se na jejich seznamu něco změní. Informace na www.holz-handwerk.de/en/app.

 

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina