aktuality

WOODTEC 2020 se bude konat od 21. do 23. 10.

Z posledního WoodTecu v roce 2017
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Na základě výsledku proběhlého výběrového řízení Svazu výrobců a dovozců dřevozpracujících strojů a zařízení (SVDDSZ) bylo pro konání národní oborové výstavy dřevozpracující techniky vybráno Výstaviště Brno. Tímto bylo rozhodnuto o pokračování veletrhu WOODTEC. Organizátorem a pořadatelem veletrhu zůstávají Veletrhy Brno a.s.

Cílem veletrhu je plnit roli reprezentativní česko-slovenské a středoevropské přehlídky technologií pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl. Veletrh WOODTEC, který je součástí kalendáře evropského sdružení výrobců dřevozpracujících strojů EUMABOIS, tak i nadále zůstává nejdůležitějším veletrhem pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl v České republice a na Slovensku.

WOODTEC představí stroje pro zpracování dřeva, technologie a komponenty pro výrobu nábytku. Doprovodný program veletrhu WOODTEC se zaměří na praktické informace pro zpracovatele dřeva a výrobce nábytku, digitální transformaci a outsourcing při výrobě nábytku. Pokračovat bude také exponátová soutěž o nejlepší exponát WOODTEC.

TERMÍN: 21. – 23. 10. 2020

Zdroj: BVV

Ilustrační foto
 

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina