výstavy

Největší veletrh dřevoobrábění na Výstavišti v Lysé nad Labem!

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

18. ročník mezinárodní výstavy dřevozpracujícího průmyslu LIGNA BOHEMIA proběhne v tradičním únorovém termínu, který mají dlouho dopředu v kalendáři napsaní všichni vystavovatelé, kteří v tomto oboru něco znamenají, ale samozřejmě také všechny truhlářské dílny, podnikatelé, řemeslníci i kutilové, pro které je tato výstava vždy inspirací.

Od čtvrtka 20. 2. do soboty 22. 2. 2020 nabídne lyské výstaviště firmám i návštěvníkům své moderní haly včetně toho nejlepšího servisu. Svou polohou je výstaviště v Lysé naprosto ideálním místem. Je v samém srdci republiky, v bezprostřední blízkosti Prahy a pár kilometrů od sjezdu z D10 i D11, které vás na rozdíl od D1 dovedou včas na to správné místo.

„Jsme moc rádi, že zájem vystavovatelů i návštěvníků o tuto výstavu neklesá. Potýkáme se s opačnou tendencí a naopak přemýšlíme, že v rámci téhle výstavy postavíme mobilní halu, kterou zaplní řemeslné školy. Velice nás těší, že výrobci, dovozci, odborná i laická veřejnost vědí, že LIGNA BOHEMIA v Lysé získá statut nejprestižnějšího oborového veletrhu roku,“ říká ředitel výstaviště Ondřej Matouš.

A tak se návštěvníci mohou i na únorové Ligně těšit na významné firmy působící na českém a evropském trhu v oboru dřevoobrábění, které představí CNC stroje, lisy, sušárny, formátovací pily, brusky, olepovačky, nářadí, vrtačky, pily, odsávačky prachu, kompresory a další nástroje. Vystavovatelé budou mít opět možnost se sejít s „kolegy“ ze svého oboru a poreferovat o novinkách či výhodných cenách nabízených produktů z oblasti zpracování dřeva. Souběžně s LIGNA BOHEMIA letos bude probíhat i nový veletrh Chalupář a výstava odborného školství Řemesla. Všechny tři akce se tematicky prolínají a doplňují a potvrzují, že technické obory mají budoucnost a řemeslo má zlaté dno.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina