aktuality

AČN zahájila příjem přihlášek na ocenění NÁBYTEK ROKU 2020

Aparatea728x90-drevmag-12-2021-aparatea-banner.gif
Aparatea350x90-anim
Aparatea728x90-drevmag-12-2021-aparatea-banner.gif
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Ve čtvrtek 10. 10. 2019 zahájila Asociace českých nábytkářů již podvanácté za sebou příjem přihlášek na celostátní oborové ocenění NÁBYTEK ROKU 2020, udělované za nejvýznamnější designovou tvorbu v oblasti výroby nábytku v České republice.

Hlavním cílem tohoto ocenění, udělovaného pod záštitou CZECHDESIGN.CZ, Czech Trade, Design Cabinet CZ a Unie profesionálních designérů ČR, je podpora nové tvorby v nábytkářské výrobě v České republice. Mohou jej získat všechny výrobní firmy zaměřené na výrobu nábytku, které podle platné legislativy sídlí v ČR (bez ohledu na členství v jakýchkoliv profesních nebo zájmových organizacích).

Pro získání ocenění NÁBYTEK ROKU 2020 lze přihlásit výrobky vzniklé v období předešlých tří let, které budou hodnoceny z hlediska funkčnosti, bezpečnosti, estetiky a vhodnosti konstrukce a použitého designu. Výrobky je možné přihlásit na základě vyplněné přihlášky, kterou je nutné zaslat v listinné podobě na adresu sekretariátu Asociace českých nábytkářů, Na Poříčí 12, 110 00 Praha 1. K přihlášce je třeba doložit digitální záznam výrobku (fotografie) a zjednodušenou výkresovou dokumentaci a v elektronické formě je zaslat na adresu design@czechfurniture.com. Termín pro přijímání přihlášek je až do 15. ledna 2020, přičemž k tomuto datu musí být vyrobený nábytek k dispozici.

Výsledky ocenění budou zveřejněny 26. 3. 2020 v zahajovací den mezinárodního veletrhu For Interior 2020 – jaro na samostatné tiskové konferenci AČN.

Více informací včetně přihlášky a propozic ocenění lze najít na webových stránkách AČN www.czechfurniture.com nebo www.nabytek-roku.cz.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina