technológie

Průmyslová pneumatická míchadla na stlačený vzduch se stativem (držákem) – zdvihací stanicí

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

Výhodou pneumatických míchadel poháněných stlačeným vzduchem je, že mají certifikaci ATEX II kat. GDc T5, což znamená, že míchadlo je určeno do výrobních prostor s nebezpečím exploze. Pneumatické motory pracují také bez problémů v prostředí s vysokou vlhkostí.

Výhodou pneumatických motorů je také velmi rychlý nástup výkonnosti kroutícího momentu po spuštění a jejich vysoká účinnost v porovnání s elektrickými motory. Hřídel a míchací vrtule jsou vyrobeny z velmi kvalitní nerezové oceli, která zabezpečuje bezproblémový styk míchadla s vodou a tím způsobenou vlhkostí bez vzniku koroze. V době rostoucích cen energií naše pneumatické pístové radiální motory ECO-Line citelně snižují spotřebu energie ve výrobě. Motory ECO-Line mají stabilní otáčky, vysoký krouticí moment a navíc pracují velmi tiše.

Sestavy průmyslových pneumatických míchadel se stativem máme rozděleny na míchaní: nádob (konví) o objemu 10 – 30 Ltr., 200 Ltr. sudů, IBC-kontejnerů 1000 Ltr.

K pneumatickým míchadlům dodáváme jako součást sestavy i stativ. Stativ (držák) v podobě tzv. zdvihací stanice je zdvihatelný buď:

•    mechanicky (levnější varianta)
•    pneumaticky (dražší sofistikovanější varianta bez fyzické námahy)

Dalším rozdělením je dle viskozity míchané kapaliny na:

•    pneumatická míchadla k míchání středně a nízko viskózních kapalin (nátěrových hmot s nižším a středním podílem sušiny jako jsou transparentní laky, lazury, barvy s viskozitou do 30 s / DIN 4 mm)
•    pneumatická míchadla k míchání vysoce viskózních kapalin (nátěrových hmot s vysokým podílem sušiny nebo s obsahem železité slídy, lepidel)

Kontakt:

BERNI spol. s r.o.
Cacovická 39
CZ-614 00 BRNO
Sklad a kancelář:
U Svitavy 2
CZ-618 00 BRNO
mobil: 00420 603 15 69 22
e-mail: info@berni.cz
www.berni.cz

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina