aktuality

XYLEXPO 2020 poprvé představí komponenty a polotovary pro nábytkářský průmysl

aparatea_728x90-banner-10-drevmag
Aparatea10-350x90-anim
aparatea_728x90-banner-10-drevmag
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Pomalu se blíží další ročník mezinárodního veletrhu dřevařských a nábytkářských technologií XYLEXPO, který bude poprvé trvat „jen“ čtyři dny (od úterý 26. do pátku 29. května 2020) místo původních pěti. Tuto změnu vystavovatelé uvítali, o čemž svědčí jejich přihlášky, přicházející v mírném předstihu ve srovnání s minulostí. Svoji účast zatím potvrdily společnosti Biesse, Cefla, Homag, IMA, SCM nebo Weinig.

„Máme opravdu pocit, že firmy snadno rozpoznaly naše odhodlání znovu potvrdit roli výstavy,“ řekl Lorenzo Primultini, prezident Xylexpo.

Po novém kalendáři a novém logu je třetí novinkou debut „Focus Components“ – oblast věnovaná dodávkám, komponentům a polotovarům pro nábytkářský průmysl, „…byznys, kterému dominují vynikající výstavy, ale my věříme, že v Miláně, ve zcela jiném prostředí a v úzké součinnosti s technologiemi může tento obor najít nové a odlišné příležitosti,“ dodal Primultini.

Nový formát je výsledkem spolupráce s firmou Made Expo, která přispěje nejen svými zkušenostmi a úzkými vztahy s architekty a stavebními hráči, ale také se společným jazykem, který je sdílen s mnoha společnostmi a velkými průmyslovými hráči. Projekt se bude týkat možnosti vystavovatelů mít vyhrazený prostor a vybrat si nejefektivnější možnost představit své produkty, své strategie a organizaci. „Nechceme se honit za rekordy nebo pronikat do nových teritorií, kam nepatříme, ale chceme reagovat na ty, kteří vždy oceňovali příležitost vidět materiály a technologie na jednom místě,“ uzavřel Primultini.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina