materiály

Pro lepší prodej. Realizace projektů srdcem

Ve firmě Ostermann lze požádat o vzorek kterékoli hrany z jejího širokého sortimentu. Foto: archiv Ostermann
Ve firmě Ostermann lze požádat o vzorek kterékoli hrany z jejího širokého sortimentu. Foto: archiv Ostermann
OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

Zasílání vzorků od specialisty na hrany firmy Ostermann je dlouho­letou a velice důležitou službou pro zákazníky. Neboť vzorky výrobků pomáhají s akvizicí nových zákazníků, jsou vodítkem pro rozhovory se zákazníky a dávají zpracovatelům jistotu, že všechno perfektně ladí.

Pestrost sortimentu hran od firmy Ostermann je obrovská. Jen pod barvou „Bílá“ máme v nabídce více než 160 různých hran ve standardní šířce 23 mm. Protože bílá není vždycky jenom bílá. Která z hran je tedy ta pravá? Zde se mohou truhláři/stolaři spolehnout na přiřazení hran k dekorům desek, které jsou uváděné v e-shopu Ostermann. Kdo ovšem i přesto touží mít vzorky hran, nabízí mu firma Ostermann jejich zaslání.

Vzorky dávají jistotu, že všechno ladí

Truhlářům/stolařům, kteří si nejsou jisti, jestli zvolená hrana v dané specifické montážní či světelné situaci skutečně perfetně sedí, nabízí firma Ostermann zaslání vzorků jednotlivých hran, popř. celé vzorníky barev, dekorů nebo vzorníky podle jednotlivých výrobců desek. Zažádat si o ně mohou jednoduše a rychle po telefonu. Ale to stále ještě není všechno. Firma Ostermann rozesílá na vyžádání i vzorky celé řady dalších výrobků ze svého sortimentu.

Podpora obchodu díky reálným zážitkům spojeným s výrobkem

Prospekty firmy Ostermann s vyobrazením mnoha způsobů realizací jsou pomůckou při předběžné volbě stylu, materiálu a designu. Ale jak poznat mate­riál? Jak ten působí v různých světelných situacích? Hodí se k ostatním zvažovaným materiálům? Při procesu prodeje pomáhají originální vzorky ve fázi poradenství, a tudíž s rozhodnutím o koupi. Proto firma Ostermann zdarma rozesílá praktické boxy s originálními vzorky výrobků, jako jsou hliníkové úchytkové mušle, úchytkové lišty, technické profily nebo profily LED. Přesně podle hesla „What you see is what you get“. Díky nim lze nejlépe rozhodnout o tvaru a barvě materiálu, ale i o tom, jak působí na dotek, a zákazníkům tak perfektně poradit.

O pestrosti nabídky všech výrobků firmy Ostermann se můžete přesvědčit na www.ostermann.eu. Hned na úvodní straně najdete také kontaktní údaje, kde můžete požádat o vzorky výrobků.

Kontakty:

Ostermann Česko spol. s r. o.
Lomnického 1705 / 9
CZ-140 00 Praha 4 – Nusle
tel.: +420 255 717 371
fax: +420 255 717 373
e-mail: prodej.cz@ostermann.eu
e-mail: prodej.sk@ostermann.eu
www.ostermann.eu

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina