aktuality

Národní cena za studentský design 2019 vyhlášena!

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Do Národní ceny za studentský design 2019 se mohou přihlásit jakékoliv studentské práce z nejširšího spektra zahrnutého pod termínem produktový a industriální design (například nábytek pro interiéry a exteriéry, interiérové doplňky, sklo, keramika, svítidla, stolovací prvky, varné nádobí apod.), strojní zařízení, přístroje, nářadí, zdravotnická technika, předměty pro handicapované, transportní design, zemědělská technika, textilní a oděvní design, obuv, doplňky, šperk, sportovní potřeby, hračky, didaktické potřeby, hobby, obaly s důrazem na konstrukci, řešení soukromých i veřejných interiérů atd., které vznikly po 1. lednu 2016, a které nebyly přihlášeny do některého z předchozích ročníků Národní ceny za studentský design.

Soutěže je mezinárodní. Mohou se jí zúčastnit studenti univerzit, vysokých škol, vyšších a středních odborných škol, kteří ukončili studium nejpozději v letním semestru 2019, za své školy nebo za sebe. Přijímány jsou jak práce českých, tak zahraničních studentů.

Soutěž je anonymní. Registrační poplatek za jednotlivou přihlášenou práci je 1000 Kč nebo 45 Euro.

Navštivte do 26. 6. 2019 webové stránky soutěže www.studentskydesign.cz, kde vyplňte veškeré potřebné údaje. V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte e-mailem (info@designcabinet.cz; zizkova@designcabinet.cz). Ve výjimečných případech a po předchozí domluvě je možné se přihlásit do 30. 6. 2019.

Více informací v přílohách a na stránkách soutěže www.studentskydesign.cz.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina