aktuality

Poučenia pre študentov a architektov – ako sa prezentovať

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Študentom architektúry a dizajnu na Slovenskej technickej univerzite v Bratislave umožnia získať nové skúsenosti pred vstupom do praxe. Tieto skúsenosti môžu získať aj praktizujúci dizajnéri, architekti, realizačné a dodávateľské firmy. Odborný seminár Deň interiérovej praxe! nadväzuje na predchádzajúce podujatia a bude rozvíjať hlavné zameranie – Ako sa prezentovať.

Seminár sa uskutoční v piatok 7. júna 2019 (od 9:00 do 18:00) v respíriu Ústavu interiéru a výstavníctva Fakulty architektúry STU na 4. poschodí (Nám. slobody 19). Seminár organizačne zabezpečuje doc. Ing. Veronika Kotradyová, PhD. Vstup je na základe mailovej registrácie kotradyova@fa.stuba.sk do 5. 6. 2019. Vložné je 19 €, pre študentov FA STU 9 €. Záštitu nad podujatím má projekt APVV–16–0567 Identita SK.

Účastníkom predstavia základy efektívnej spolupráce, poučia ich, ako sa stať silným rečníkom a komunikátorom pri prezentácii svojej tvorivej práce a poskytovania služieb. Prezentácia je dôležitá pri účinnosti foriem marketingu, ukáže, ako marketing ovplyvňuje sociálne siete, ako zhotoviť dobrú produktovú fotografiu a pohľady na dizajn a architektúru. Téma prednášky Ing. arch. Pavla Pokorného predstaví služby architekta (a čo za to?), ktorý takmer štvrťstoročie pôsobí v rôznych architektonických štúdiách a ateliéroch, uplynulé desaťročie sa venuje projektom rodinných domov a drevostavieb v pasívnom a nízkoenergetickom štandarde. Druhou praktickou témou je „Ako sa buduje značka – koncepcia showroomu“ (www.rim.cz). Po skončení sa uskutoční voľná diskusia na témy interiérovej praxe.

Ilustračné foto

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina