aktuality

Poučenia pre študentov a architektov – ako sa prezentovať

aparatea_728x90-banner-10-drevmag
Aparatea10-350x90-anim
aparatea_728x90-banner-10-drevmag
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Študentom architektúry a dizajnu na Slovenskej technickej univerzite v Bratislave umožnia získať nové skúsenosti pred vstupom do praxe. Tieto skúsenosti môžu získať aj praktizujúci dizajnéri, architekti, realizačné a dodávateľské firmy. Odborný seminár Deň interiérovej praxe! nadväzuje na predchádzajúce podujatia a bude rozvíjať hlavné zameranie – Ako sa prezentovať.

Seminár sa uskutoční v piatok 7. júna 2019 (od 9:00 do 18:00) v respíriu Ústavu interiéru a výstavníctva Fakulty architektúry STU na 4. poschodí (Nám. slobody 19). Seminár organizačne zabezpečuje doc. Ing. Veronika Kotradyová, PhD. Vstup je na základe mailovej registrácie kotradyova@fa.stuba.sk do 5. 6. 2019. Vložné je 19 €, pre študentov FA STU 9 €. Záštitu nad podujatím má projekt APVV–16–0567 Identita SK.

Účastníkom predstavia základy efektívnej spolupráce, poučia ich, ako sa stať silným rečníkom a komunikátorom pri prezentácii svojej tvorivej práce a poskytovania služieb. Prezentácia je dôležitá pri účinnosti foriem marketingu, ukáže, ako marketing ovplyvňuje sociálne siete, ako zhotoviť dobrú produktovú fotografiu a pohľady na dizajn a architektúru. Téma prednášky Ing. arch. Pavla Pokorného predstaví služby architekta (a čo za to?), ktorý takmer štvrťstoročie pôsobí v rôznych architektonických štúdiách a ateliéroch, uplynulé desaťročie sa venuje projektom rodinných domov a drevostavieb v pasívnom a nízkoenergetickom štandarde. Druhou praktickou témou je „Ako sa buduje značka – koncepcia showroomu“ (www.rim.cz). Po skončení sa uskutoční voľná diskusia na témy interiérovej praxe.

Ilustračné foto

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina