materiály

EGGER Kompaktní desky nabízí různé možnosti využití pro nábytek a interiérové vybavení

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

Elegantní, hygienické, robustní a všestranně využitelné – to jsou vlastnosti, díky nimž najdou Kompaktní desky EGGER uplatnění v mnoha oblastech interiérového designu a výroby nábytku.

Kompaktní desky EGGER zaujmou nejen svým přitažlivým vzhledem. Jejich robustnost a odolnost vůči vlhkosti je předurčují k využití pro výrobu nejrůznějších druhů nábytku. Kompaktní desky vznikají vysokotlakým lisováním několika vrstev jádrového papíru impregnovaného fenolovou pryskyřicí tvořící jádro a dekoračního papíru na povrchu. Dekorativní a zároveň funkční materiál v sobě spojuje moderní design s jedinečnými materiálovými vlastnostmi. Kompaktní desky jsou proto odolné vůči opotřebení, nárazům a poškrábání, což oceníte zejména u pracovních desek, stolů a polic. Díky vysoce hustému a vlhkosti odolnému jádru jsou vhodné pro použití v koupelnách, sanitárních zařízeních nebo šatnách. I pokud jde o hygienu, například v nemocnicích, na veřejných toaletách nebo v bazénech, jsou Kompaktní desky ideálním řešením. Vyznačují se snadnou údržbou a odolností vůči běžným čistícím prostředkům.

Různé možnosti využití

Z hlediska designu zaujmou Kompaktní desky EGGER nejen svým elegantním vzhledem, ale také svým černým nebo bílým jádrem. A současně také širokou nabídkou nejrůznějších dekorů a povrchů, včetně synchronizovaných povrchů Feelwood. Dekorová a strukturová vazba umožňuje kombinování Kompaktních desek s dalšími produkty z EGGER kolekce dekorativních materiálů.

Homogenní jádro umožňuje velice precizní zpracování včetně frézování do plochy. Kompaktní desky nevyžadují hranění.

Kompaktní desky se vyrábějí ve formátu 2790 x 2 060 mm v tloušťkách od 3 do 13 mm. Při použití ve veřejných prostorách nebo v prostředí s přísnými požadavky na protipožární ochranu je k dispozici také deska ve verzi zpomalující hoření Flammex.

Elegantní řešení do interiérů s vysokými nároky

•    Kompaktní desky zaujmou svým vizuálně přitažlivým designem, robustním provedením a odolností proti vlhkosti a teplu.
•    Jsou odolné proti nárazu, opotřebení a poškrábání, snesou působení čistících prostředků.
•    Kompaktní desky EGGER jsou světlostálé, hygienické a snadno udržovatelné.
•    Široká nabídka dekorů.
•    Jejich homogenní jádro je zvlášť vhodné pro precizní řezání a zpracování, není totiž nutné další hranění.
•    Dostupné ve formátu 2 790 x 2 060 mm v tloušťkách 3 až 13 mm.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina