aktuality

LIGNA 2019: Setkání žen dřevozpracujícího průmyslu

moddom 2022
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Dynamické ženy v dřevozpracujícím průmyslu kolem nás určitě jsou, i když nejsou vždy vidět. V současné době je podíl žen zapojených do německého dřevozpracujícího a nábytkářského průmyslu nižší než 20 %, zatímco v jiných zemích jsou údaje o něco lepší. Můžeme udělat více!

Během veletrhu LIGNA ve dnech 27. – 31. 05. 2019 zve pořadatel veletrhu Deutsche Messe ženy k účasti na akci „WOW – Women of Woodworking“ (ženy dřevozpracujícího průmyslu). Setkání se bude konat ve čtvrtek 30. 05. od 11:00 do 12:00 v restauraci Cosmopolitan, která se nachází na výstavišti v Hannoveru.

Cílem této paralelní akce je povzbudit ženy, aby se podělily o své zkušenosti a rozšířily svůj pohled tím, že se zapojí do širší sítě, a tím přispějí k podpoře rozmanitosti v tomto odvětví.

Christina Elsenbroek, koordinátorka marketingu CMP ve společnosti Stiles Machinery Inc. se sídlem v Greater Grand Rapids, Michigan byla iniciátorem prvního setkání WOW, které se konalo v dubnu 2017 na konferenci Stiles Executive Briefing v Detroitu v Michiganu. V průběhu následujících setkání a veletrhů v USA se skupina více než zdvojnásobila. Ženy, které pracují v dřevozpracujících odvětvích, nábytkářském a dodavatelském průmyslu, managementu, subdodavatelském podnikání, distribučních společnostech nebo v médiích, se spojily, aby se podělily o své zkušenosti a nápady, vyměnily si výzvy, řešení a zdroje a vzájemně se propojily.

Akci na Ligně bude moderovat Stephanie Wagner, projektová ředitelka Mezinárodních veletrhů v Deutsche Messe.

Registrace probíhá na adrese wow@ligna.de

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina