aktuality

EGGER přivítá návštěvníky Interzum v éře „synchronizace“

Aparatea728x90-drevmag-12-2021-aparatea-banner.gif
Aparatea350x90-anim
Aparatea728x90-drevmag-12-2021-aparatea-banner.gif
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Ve dnech 21. – 24. 5. 2019 prezentuje výrobce materiálů na bázi dřeva společnost EGGER své novinky výrobků, dekorů a povrchů na mezinárodním veletrhu Interzum v Kolíně nad Rýnem. Návštěvníci veletržního stánku (hala 6.1, stánek A70) na ploše 600 m² získají představu o pozoruhodných ale zároveň neobvyklých kombinacích nového trendu pod mottem „MORE+less”.

Firma EGGER přivítá návštěvníky v éře „synchronizace“. „Jak žijeme a jak si organizujeme sami sebe, je stále méně určováno pouze jedním trendem, ale necháváme se stále více ovlivňovat vlastní interpretací jednotlivých trendů, různých vlivů a typů materiálů,“ vysvětluje Klaus Monhoff ze společnosti EGGER.

Firma neustále pracuje na dalším vývoji produktů a cíleně se zaměřuje na hlavní benefity směrem k zákazníkům. „Na veletrhu Interzum 2019 prezentujeme mimo jiné přednosti našich lakovaných desek PerfectSense Gloss a Matt, PP hrany v mimořádné kvalitě digitálního tisku a pracovní desky v nových provedeních a s novými povrchy, které sledují trend tenkých materiálů,“ říká šéf marketingu Hubert Höglauer a láká posluchače k návštěvě výstavního stánku EGGER.

Rčení, jako „méně je více“ a „více je méně“ jsou známá. Svým veletržním mottem ukazuje firma EGGER, že se obě varianty odrážejí v kombinaci, jako je „MORE+less“. Neexistuje „buď, a nebo“, ale akceptuje se několik trendů vedle sebe, které společně dobře ladí. Novinky dekorů a povrchů a jejich kombinace vycházejí z uvedeného motta a jsou na veletrhu Interzum prezentovány v šesti různě uspořádaných místnostech.

Nově vyvinuté struktury přinášejí přidanou hodnotu: Živá struktura ST32 Feelwood Vintage, novinka z řady se synchronizovanými povrchy, představuje rustikální povrch starého dřeva, ST20 Metal Brushed je inspirován kovem s jemným kartáčovaným vzhledem a dojmem, a ST75 Mineral Satin byl vyvinut speciálně pro reprodukce materiálů pro pracovní desky.

„Tyto novinky se již těšily velkému zájmu našich zákazníků z nábytkářského odvětví na naší vlastní firemní výstavě EGGERZUM v únoru 2019. Na veletrhu Interzum nyní představíme rozšířený sortiment poprvé mezinárodnímu profesionálnímu publiku,“ říká Hubert Höglauer o veletrhu v Kolíně nad Rýnem.

Letos EGGER poskytuje podklady pro vytvoření platformy „Trendy v designu povrchů a dřeva” (hala 3.2). V rámci platformy „Digitalizace” prezentuje všestranný servis EGGER inside. Odbornými informacemi obohatí i přednáškové fórum „Speakers Corner“ (pasáž 4/5), a to v úterý 21.5. od 15:00 do 15:30 hod. a ve čtvrtek 23.5. od 13:00 do 13:30 hod. s tématem: „MORE and less – je synchronizace řešením?“

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina