aktuality

Volná vstupenka na veletrh LIGNA v Hannoveru

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Dřevařský magazín nabízí svým čtenářům bezplatnou vstupenku na světový veletrh pro lesnictví a dřevozpracující průmysl LIGNA, který se uskuteční ve dnech 27. – 31. 5. 2019 v Hannoveru. Organizátoři očekávají účast více než 1500 vystavovatelů na cca 130 000 m2 výstavní plochy.

Návštěvníci mohou očekávat novinky a inovace napříč všemi kategoriemi, od lesnické techniky přes výrobu nábytku a oken až po systémy nástrojů a technologie povrchové úpravy. Uvidí také živé ukázky plně funkčních zařízení na výrobu nábytku, dozvědí se něco o platformách IoT (internet věcí) pro Průmysl 4.0 nebo o nejnovějších projektech výzkumu a vývoje a budou se moci účastnit akcí pořádaných v rámci celé výstavy.

Hlavní témata veletrhu:

• Integrované zpracování dřeva – řešení na míru

• Chytré povrchové technologie

• Přístup ke zdrojům a technologiím

(Více informací ZDE)

Veletrh bude otevřen od pondělí 27.5. do pátku 31.5., a to od 9:00 do 18:00. Cena jednodenní vstupenky je 33 EUR, cena vstupenky na celou dobu konání akce je 48 EUR.

Dřevařský magazín jako mediální partner veletrhu LIGNA má k dispozici omezené množství čestných vstupenek pro své čtenáře. O vstupenky si můžete požádat prostřednictvím e-mailu cz@drevmag.com. Uveďte prosím, o kolik vstupenek máte zájem.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina