technológie

ADLER Slovensko otvára nové technické centrum!

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzercia

Spoločnosť ADLER Slovensko s. r. o. svojim zákazníkom ponúka nielen svoje prvotriedne produkty na povrchovú úpravu dreva, ale aj perfektný servis. Naše služby pre vás, našich zákazníkov, neustále zlepšujeme a práve preto sme sa rozhodli posunúť zákaznícky technický servis na novú úroveň. Aby sme vaše požiadavky vedeli spracovať rýchlejšie a efektívnejšie, investovali sme svoju snahu i prostriedky do zriadenia technického centra, ktorého súčasťou je aj moderná pretlaková lakovňa spojená so sušiacou komorou, v ktorej vieme vytvoriť vhodné podmienky zhodné s podmienkami v moderných priemyselných linkách. Nové technické centrum zároveň ponúka omnoho viac priestoru pre školenia a praktické ukážky povrchovej úpravy produktmi ADLER.

Na základe tohto a aj vďaka odbornosti našich zamestnancov a vynikajúcemu technickému zázemiu vieme ponúknuť riešenia povrchovej úpravy aj na tie najnáročnejšie projekty.

Týždeň otvorených dverí

Pri tejto príležitosti ADLER Slovensko s. r. o. organizuje v mesiaci apríl Týždeň otvorených dverí. Počas celého týždňa sme na každý deň pre vás pripravili zaujímavé prednášky, kde sa dozviete nielen veľa teoretických informácií o povrchovej úprave dreva, ale súčasťou programu budú aj praktické ukážky, ktoré predvedú naši kolegovia z technického oddelenia. Samozrejme, budete mať možnosť vyskúšať si jednotlivé systémy povrchovej úpravy aj sami.

Čakajú na vás zaujímavé témy školení:

•    Moridlá a lakovanie v interiéri
•    Vysoký lesk a špeciálne efekty
•    Celodrevené a drevo-hliníkové okná
•    Drevostavby a bezúdržbové systémy na fasády
•    Ako renovovať okná?

Naši verní zákazníci budú samozrejme pozvaní prostredníctvom svojho ADLER obchodného zástupcu. Neodmietneme však ani ďalších prípadných záujemcov, ktorí by chceli nové technické centrum osobne navštíviť. V prípade záujmu nás, prosím, kontaktujte.

O podrobnejšom programe vás budeme včas informovať. Tešíme sa na stretnutie s vami už čoskoro!

Kontakty:

ADLER Slovensko s.r.o.
Montážna 3
SK-971 01 Prievidza
tel.: +421 46 5199 621
e-mail: info@adler.sk
www.adler.sk

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina