aktuality

Šance pro výrobce nábytku: Němci se poohlížejí v Česku

aparatea_728x90-banner-10-drevmag
Aparatea10-350x90-anim
aparatea_728x90-banner-10-drevmag
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Významná obchodní firma Schäfer Shop, která se specializuje na prodej nábytku a zařízení pro kanceláře, sklady a obchodní prostory, hledá v Česku nové dodavatele. Setkání se zástupci německého podniku nabízí tuzemským firmám agentura CzechTrade.

Firma Schäfer Shop působí v celé řadě zemí, její roční obrat dosahuje 250 milionů eur a má již přes 1,3 milionu zákazníků. Až 70 % svého nákupu nicméně realizuje v Německu. Zaměřuje se na zařízení a nábytek pro sklady a kanceláře ve střední a vyšší cenové kategorii, včetně prémiových designových produktů.

Poptávané výrobky a kategorie:

Kancelářský nábytek a vybavení– všechny cenové kategorie
Stoly, mobilní zásuvky, skříně, nábytkové řady, židle, police, recepční pulty, vybavení šaten, trezory, marketingové předměty, dělící zástěny a cateringový nábytek

Zařízení a vybavení skladů a obchodů– všechny cenové kategorie
Organizéry a boxy, policové systémy, ocelové skříně, přepravní zařízení, kontejnery a záchytné vany, šatní skříně, sanitární vybavení, pracovní židle, žebříky, pracovní stoly a značení, nářadí a ochranné pracovní pomůcky, zařízení pro čištění a úklid

Prémiový segment– komplexní služba návrhu a realizace obchodních a kancelářských prostor na klíč. Další rozvoj této služby je plánován na následující dva roky. Pro tyto služby chce firma využít nejen standardní dodavatele konkrétních výrobků, ale přímo specializované výrobce a dodavatele prémiového nábytku a stavebnin (podlahy, dekorace aj.)

CzechTrade žádá zástupce českých firem, kteří by měli o spolupráci s německým podnikem zájem, o vyplnění přiloženého dotazníku Company Profile Schäfer Shop (31 kB) (a to v němčině či angličtině). Na jeho základě bude nákupčí vybírat své potenciální dodavatele.

Vyplněné profily zasílejte na adresu dusseldorf@czechtrade.cz, a to nejpozději do 4. 3. 2019.

Vybrané firmy budou mít příležitost domluvit si konkrétní obchod s nákupčími zodpovědnými za dané produktové kategorie, a to v rámci dodavatelského fóra v květnu v Praze.

Zdroj: BusinessInfo.cz

Ilustrační foto

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina