aktuality

Konferenčný stolík k posteli alebo na odnesenie

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Múzeum architektúry a dizajnu The Chicago Athenaeum v USA každoročne dopĺňa nové výrobky, ktoré určuje súťaž GOOD DESIGN Award. Tohtoročnými víťazmi sa stali až 4 výrobky dizajnérov IKEA – určené pre celosvetovú obchodnú sieť IKEA. Všetky víťazné produkty sa stali súčasťou prestížnej kolekcie múzea. Vyberali ich z vyše 900 produktov a grafických návrhov zo 47 krajín.

Medzi víťazmi je konferenčný stolík BURVIK ako praktický pomocník pre každú domácnosť. Je ľahký a malý, aby sa dal zdvihnúť jednou rukou a prenášať. Má úchytku a dostatočne vysoké okraje poličky. To umožní jeho prenášanie. Možno ho využiť v spálni, v obývačke, alebo kdekoľvek je potrebný.

Ďalšími ocenenými výrobkami spoločnosti IKEA, ktoré získali toto prestížne ocenenie Good Design Award 2018, je závesná lampa SKYMNIGEN, dózy na potraviny IKEA 365+ a kolekcia ÖWERALLT.

Všetky výrobky sú dôkazom spoľahlivého spôsobu práce IKEA. Tvorí ho program pre najinovatívnejší špičkový priemyselný produktový a grafický dizajn z celého sveta. Zameriava sa najmä na formu, funkčnosť a estetiku kvalitného dizajnu, ktorý prevyšuje dizajn bežných výrobkov.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina