aktuality

ADMD má nového předsedu

aparatea_728x90-banner-10-drevmag
Aparatea10-350x90-anim
aparatea_728x90-banner-10-drevmag
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Valná hromada Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD), která se konala dne 24. ledna 2019 v Brně, přijala zásadní strategické dokumenty, a to Vize a cíle ADMD na rok 2019 a Marketingový a finanční plán ADMD pro rok 2019 a jednala o zásadních personálních změnách na všech úrovních řízení Asociace.

Na následující dva roky byla zvolena nová Výkonná rada ADMD, která si také zvolila svého nového předsedu Ing. Michala Šopíka. Ten k 1.2.2019 vystřídal na této prestižní pozici Ing. Vratislava Blahu CSc., který úspěšně šest let vedl Asociaci a nyní se rozhodl odejít do důchodu. Za jeho působení se ADMD stala uznávanou organizací na trhu dřevostaveb a rozšířily se i její řady o nové členy a partnery.

Vzhledem k tomu, že se pan Blaha rozhodnul ukončit i svoji roli smírčího orgánu (ombudsmana), byl do této funkce zvolen Ing. Oldřich Šebek.

Valná hromada si také na svém jednání schválila změny stanov, kde zásadní proměnou prošla organizační struktura Asociace. Nově byla zřízena pozice ředitel ADMD, do které byla jmenována Ing. Lenka Trandová.

Zdroj: ADMD

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina