výstavy

Veletrh DŘEVOSTAVBY 2019 – více dřeva i pro profesionály

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

14. Veletrh DŘEVOSTAVBY 2019 nabídne vše, co lze ze dřeva vyrobit, moderní technologie, inspiraci i atraktivní informace pro širokou veřejnost a odborníky. Veletrh DŘEVOSTAVBY 2019 proběhne stejně jako v předchozích letech na Výstavišti Praha – Holešovice v termínu 7. – 10. 2. 2019.

Veletrh DŘEVOSTAVBY je již tradičně koncipován tak, že na jeho výstavní ploše si najde to „své“ prakticky každý. Znamená to, že přijde-li na výstaviště například čtyřčlenná rodina, nikdo neodejde znuděný ani zklamaný. Nechybí doprovodné programy pro děti a mládež včetně soutěží, ukázky doplňků pro dřevěné interiéry či výstavy uměleckých předmětů ze dřeva. Návštěvníci si mohou různé typy nabízených dřevostaveb doslova osahat a prolézt, promluvit si s jejich výrobci, dodavatelích inteligentního ovládání domů, softwaru, nářadí a nástrojů. Při eventuálním zájmu si dokonce na místě domluvit i stavbu domu, výrobu doplňků atd.

S nárůstem poptávky a nabídky zcela přirozeně narůstá i přítomnost ještě jednoho typů návštěvníků – profesionálů. Pro tuto kategorii přináší veletrh DŘEVOSTAVBY od loňského ročníku ojedinělý speciální program nazvaný PROFESIONÁLOVÉ PROFESIONÁLŮM. Smyslem tohoto workshopu ve velkém je předání zkušeností profesionálů pracujících v oboru dřevostaveb svým kolegům profesionálům, kteří o tento obor zajímají. Obě skupiny spojuje znalost řemesla a profesionalita. Každý den bude připraveno několik témat, kde profesionálové předvedou ta nejlepší řešení. Zájemci tím mohou získat nejenom jakýsi řemeslný postgraduál, ale i spoustu cenných kontaktů. Že nejde jen o „marketingovou“ strategii, ale další velmi užitečný „pilíř“ veletrhu, posuďte sami – zde je alespoň stručný výčet tematických okruhů: dřevostavby, dřevěné konstrukce, materiály, izolace, fasády, okna a dveře, střechy, podlahy, schodiště, obráběcí stroje, nářadí, spojovací materiál, software, inteligentní domácnost a mnoho dalších.

Mluvíme-li tedy o profesionálech, pak je i z tohoto orientačního výčtu patrné, že kromě profesionálů pracujících se dřevem, tu bude mnoho zajímavého i pro profesionály řady dalších souvisejících a neméně důležitých profesí. Díky programům určeným této skupině návštěvníků, ale i radě dalších, veletrh DŘEVOSTAVBY každým rokem sílí a stává se přínosným pro stále širší okruhy návštěvníků. Pro ty profesionální pak nezbytným.

Více informací o veletrhu DŘEVOSTAVBY 2019 www.drevostavby.eu.

Nejvyšší dřevostavbu na světě představí v Praze

Ozdobou veletrhu DŘEVOSTAVBY vždy byl doprovodný program s přednáškami světových kapacit. Ne jinak tomu bude i během 14. ročníku, kde v rámci Salonu dřevostaveb vy­stoupí rakouský architekt Oliver Sterl z archi­tektonického studia RLP (Rüdiger Lainer + Partner) Wien. Představí nejvyšší rezidenční a polyfunkční dřevostavbu na světě bezprostředně po jejím dokončení. Svými 84 metry výšky a 24 podlažími je budova HoHo Wien součástí jednoho z nejpozoruhodněj­ších městských projektů v Evropě – vídeň­ské jezerní čtvrti Aspern Seestadt. HoHo Wien (2018) přebírá žezlo po rezidenční budově The Tree z norského Bergenu (2015), jíž převyšila o 31,2 m. Rezidenční dřevostavby nabírají na výšce i zájmu a informace studia RLP budou mimořádně „hot“.

Čestnou vstupenku pro vstup ZDARMA na veletrh DŘEVOSTAVBY 2019 najdete v tištěném DM 12/2018.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina