aktuality

AČN zahájila příjem přihlášek na ocenění NÁBYTEK ROKU 2019

aparatea_728x90-banner-10-drevmag
Aparatea10-350x90-anim
aparatea_728x90-banner-10-drevmag
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Ve čtvrtek 4. 10. 2018 zahájila Asociace českých nábytkářů již pojedenácté za sebou příjem přihlášek na celostátní oborové ocenění NÁBYTEK ROKU 2019, udělované za nejvýznamnější designovou tvorbu v oblasti výroby nábytku v České republice.

Hlavním cílem tohoto ocenění, udělovaného pod záštitou CZECHDESIGN.CZ, Czech Trade, Design Cabinet CZ, Unie profesionálních designérů ČR a s podporou společností ABF a.s., Blum s.r.o., Démos trade a.s., Dřevozpracující družstvo Lukavec, Egger CZ s.r.o., Kili s.r.o., KRONOSPAN CR spol. s r.o., ŠPINAR – software s.r.o., Hettich ČR k.s., MA-DONA s.r.o. a REHAU s.r.o., je podpora nové tvorby v nábytkářské výrobě v České republice. Mohou jej získat všechny výrobní firmy, zaměřené na výrobu nábytku, které podle platné legislativy sídlí v ČR (bez ohledu na členství v jakýchkoliv profesních nebo zájmových organizacích).

Pro získání ocenění NÁBYTEK ROKU 2019 lze přihlásit výrobky vzniklé v období předešlých tří let, které budou hodnoceny z hlediska funkčnosti, bezpečnosti, estetiky a vhodnosti konstrukce a použitého designu. Výrobky je možné přihlásit na základě vyplněné přihlášky, kterou je nutné zaslat v listinné podobě na adresu sekretariátu Asociace českých nábytkářů, Na Poříčí 12, 110 00 Praha 1. K přihlášce je třeba doložit digitální záznam výrobku (fotografie) a zjednodušenou výkresovou dokumentaci a v elektronické formě je zaslat na adresu design@czechfurniture.com. Termín pro přijímání přihlášek je až do 15. ledna 2019. Výsledky ocenění budou zveřejněny 21. 3. 2019 v zahajovací den mezinárodního veletrhu For Interior 2019 – jaro na tiskové konferenci AČN.

Více informací včetně přihlášky a propozic ocenění lze najít na webových stránkách AČN www.czechfurniture.com nebo www.nabytek-roku.cz.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina