aktuality

Společnost Mias OC se novými investicemi připravuje na budoucnost

aparatea_728x90-banner-10-drevmag
Aparatea10-350x90-anim
aparatea_728x90-banner-10-drevmag
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Management společnosti Mias OC se rozhodl pro razantní obměnu své výrobní technologie, a to dříve, než začne mix strojů německé a italské provenience ve výrobě technicky a morálně zastarávat.

V letošním roce do Mias OC pořídili CNC vrtací centrum s jednotkou zarážení kolíků, které je schopné vrtat, drážkovat a frézovat nábytkové dílce v různých rozměrech. A to až ve dvou dílcích na sobě. CNC je určeno pro vysokokapacitní vrtání dílců pro výrobu nábytku.

Dále automatickou dělicí pilu s automatickým skladem. Pila je vybavena nejmodernějšími prvky, jako:
• automatický tisk štítků na přítlačném trámci
• systém umožňující řezání několika formátů dílců při jednom pohybu pilové jednotky
• optimalizovaným systémem odsávání, který výrazně snižuje prašnost v prostoru obsluhy

Skladový systém je plně autonomní a umožňuje nakládku materiálu do skladu. Při manipulaci s materiálem jej umí vážit, kontrolovat pravoúhlost zakládání a je vybaven systémem pro zakládání tenkých materiálů. Sklad umí připravovat zakázky na řezání přes obědové přestávky, večer nebo přes noc. Stroj si tak dokáže připravit kompletní sestavu zakázek na následující den pro řezání.

Další novou technologií je automatický olepovací uzel, který pracuje s lepidly pro systém bezespárového lepení s mikro vrstvou lepidla aktivovanou horkým stlačeným vzduchem. Dále stroj formátuje přesný rozměr dílce a garantuje pravý úhel olepovaných dílců.

Poslední součástí velkolepé investice je automatický skladový zakladač materiálu a komponentů. Příjem a založení zde probíhá dle přijaté objednávky.

Těmito investicemi se společnost Mias OC spol. s r.o. zařadila mezi nejlépe technologicky vybavené výrobce nábytku v České republice.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina