aktuality

Budoucnost versus minulost – seminář INTERIÉRY 2018

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Poučit se z minulosti, vyhlížet optimisticky do budoucnosti a být připraven. To vše by měl přinést program již 7. ročníku odborného semináře INTERIÉRY 2018, který se koná ve čtvrtek 8. listopadu již tradičně na VOŠ a SPŠ Volyně.

Akce je určena interiérovým designérům, architektům, výrobcům nábytku a všem profesionálům z oboru interiérů, kteří se chtějí posunout dál, ujasnit si myšlenky, najít nové impulzy a kontakty. Jejím cílem je kromě seznámení s novinkami na trhu, novými technologiemi, trendy a zajímavými realizacemi, také propojení designérů a výrobců na našem území.

Letošní účastníci semináře, organizovaného interiérovou designérkou Ing. Ivou Bastlovou DiS. s hlavním tématem „Budoucnost versus minulost“, se v rámci 23 pečlivě vybraných přednášek budou moci podívat hluboko do minulosti (až do pravěku), i do relativně nedávné, tedy před rok 1989. Naproti tomu se zde budou probírat vizualizace, 3D tisk i virtuální realita. „Zabrousíme do kuchyní z minulosti i do kuchyně ze Star-treku. Hovořit se bude i o reálné praxi současného designéra. Podíváme se, jak se během času změnilo interiérové vybavení obchodů, jak se vyvíjely lamináty po stránce technologické i dekorové. Ujít byste si neměli přednášku Doc. akad. soch. René Baďury‚Země je placatá‘ a vstup Prof. ak. arch. Jiřího Pelcla, dr. h. c. ‚Září 2018: Paříž, Londýn, Benátky‘,“ slibuje Ing. Bastlová a dodává, že zajímavou byť mimooborovou přednášku bude mít Kristian Gambiraža (konzultant pro obchodní strategie a prodejní procesy), který pohovoří o pokoře v businessu i o odvaze k podnikatelským činům.

Všem posluchačům semináře bude k dispozici sborník přednášek, který bude již potřetí za sebou součástí odborného magazínu Interiéry. Posluchači z řad profesionálů ke sborníku získají navíc i box se zajímavými vzorky. „Po celém dni plném přednášek bude následovat společenský večer, kde bude příležitost neformálně probrat nejen odborná témata a uzavřít zajímavé spolupráce, ale i možnost poznat nové lidi z oboru,“ doplňuje Ing. Bastlová s tím, že na webových stránkách akce www.interiery2000.cz je k dispozici on-line přihláška a také kompletní program 7. ročníku semináře.

 

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina