aktuality

V prodeji nová kniha „Tvoříme interiér s českou designérkou“

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Novinkou na knižním trhu v sekci interiéry od vydavatelství Grada Publishing bude od konce měsíce září odborná publikace „Tvoříme interiér s českou designérkou“, určená jak koncovým uživatelům, tak i profesionálům.

Knihu napsala designérka, návrhářka a současně i autorka řady článků Ing. Iva Bastlová, Dis., která je odborné veřejnosti známá také např. jako organizátorka semináře Interiéry, konaného od roku 2012 na VOŠ a SPŠ Volyně, nebo autorka speciální expozice Scéna: Inspirace & Trendy, která je již 5 let součástí výběrové výstavy Design Shaker.

V deseti kapitolách této knihy autorka shrnula své poznatky, získané během více než patnáctileté praxe v oboru. Vytvořila tak pro čtenáře návod, jak postupovat při prvním zařizování interiérů nebo při jejich rekonstrukci, částečné i celkové. „V knize se dozvíte, na co si dát pozor, kde ušetřit a kde naopak nešetřit, a to po jednotlivých místnostech. I když se nejedná o učebnici, bude se hodit také všem studentům a začínajícím designérům, protože vychází z praxe, nikoli z teorie,“ dodává Ing. Bastlová k obsahu své knihy s tím, že na jejích stránkách se nenalézají teoretické úvahy ani řešení stylu a doplňků. Kniha se zaměřuje na správnou volbu materiálů, ergonomii, dispozice, postupy a je v ní řada tipů, rad a doporučení. A protože je od české současné autorky, jsou v ní obsažené informace aktuální nejen časově ale i demograficky.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina