aktuality

Konferencia „Drevo v modernej architektúre“: uzávierka prihlášok do 25. 9. 2018 !

Aparatea728x90-drevmag-12-2021-aparatea-banner.gif
Aparatea350x90-anim
Aparatea728x90-drevmag-12-2021-aparatea-banner.gif
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Revolúcia v stavebníctve. Mrakodrapy z dreva. Viacpodlažné budovy z dreva aj na Slovensku. Požiarna bezpečnosť na prvom mieste. Riešenia vhodné aj pre samosprávy. To sú témy, ktoré určite zaujmú odbornú, ale i laickú verejnosť.

Chceme o nich hovoriť pred adresátmi, ktorí môžu pozitívne ovplyvniť rozhodovanie investorov, aby sa rozhodli pre výstavbu budov na báze dreva. Drevo je efektívne, optimálne ale aj efektné riešenie v architektúre, ktorá si dáva prívlastok trvalo udržateľná a nízkoenergetická. Nielen rodinné domy, ale aj budovy verejné, stavby občianskej vybavenosti, školy, kancelárie a bytovky určené pre sociálne bývanie môžu byť postavené v nízkoenergetickom štandarde a za krátky čas. Podiel drevostavieb na trhu neustále rastie a Slovensko má všetky predpoklady na to, aby sa v tomto trende zaradilo ku krajinám ako Rakúsko, Nemecko, Česká republika, Nórsko či Fínsko.

Využite príležitosť a prihláste sa do 25. 9. 2018 na medzinárodnú konferenciu „Drevo v modernej architektúre“, ktorá sa uskutoční v dňoch 4. – 6. 10. 2018 v hoteli PATRIA na Štrbskom Plese. Konferenciu s účasťou špičkových domácich a zahraničných architektov a projektantov organizuje Sekcia drevostavieb ZSD SR.

Bližšie informácie o konferencii nájdete TU.

Prihlásiť na konferenciu sa môžete TU.

Zdroj: TS ZSD SR

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina