aktuality

Nové reprezentačné priestory firmy Blum v Bratislave

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

V utorok 26. 6. 2018 sa uskutočnilo v Bratislave (Tuhovská 29) slávnostné otvorenie nových reprezentačných priestorov rakúskeho výrobcu nábytkového kovania Julius Blum GmbH.

Za materskú firmu sa podujatia zúčastnili riaditeľ pre trh Európa Martin Slabschi, René Wehinger a Michael Schedler. Hostí, medzi ktorými boli riaditeľ popredného slovenského výrobcu nábytku DECODOM, spol. s r.o. Vladimír Šrámek, riaditeľ partnerskej obchodnej spoločnosti twd SK, s.r.o. Igor Patráš sr. a riaditeľka partnerskej obchodnej spoločnosti Schachermayer, spol. s r.o. Zuzana Zajacová Puhallová, privítali vedúca reprezentácie Blum na Slovensku Blanka Benková a Norbert Šebo.

Projekt je urobený s jednotným rukopisom, ktorý prechádza všetkými priestormi, od vstupu až po zasadaciu miestnosť. Prvýkrát bola vytvorená nová farebná koncepcia, ktorej súčasťou sa stali aj osvetlenia vsadené do konkrétneho, preskleného priestoru. Dominantou je veľkoryso riešená predvádzacia miestnosť s ukážkami nábytkových zostáv vybavených kovaním na najvyššej aktuálnej úrovni. Reprezentačné priestory sú prístupné nielen dizajnérom, konštruktérom a výrobcom nábytku, ale aj záujemcom, ktorí sa chcú nechať inšpirovať progresívnymi nápadmi.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina