aktuality

Dodavatelské fórum s britskou firmou Travis Perkins Group

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Chcete se stát dodavatelem skupiny Travis Perkins Group, která seskupuje více než 2000 obchodů a distribučních společností v oblasti stavebnin, produktů pro kutily, nábytkem, doplňky, ventilací, topením, instalatérským vybavením aj.?

Za tímto účelem pořádá britská pobočka agentury CzechTrade společně s Travis Perkins Group velké dodavatelské fórum ve Velké Británii, kde proběhnou schůzky s českými dodavateli.

Primárně jsou poptávány tyto konkrétní kategorie produktů:
• dřevné produkty (řezivo, dubové dveře, dřevěné podlahy a další),
• sanitární zboží (ventily/kohoutky),
• stropní obklady,
• dekorativní doplňky (např. štětce na barvení),
• zateplení (zejména skelná vata).

Celá Skupina TRAVIS PERKINS však skýtá mnohem více příležitostí – topení, ventilace, nástroje, suché obklady, instalatérské výrobky atd. Níže je základní přehled o kategoriích, které zastupují jednotlivé firmy ze skupiny Travis Perkins. V příloze je prezentace celé skupiny (Introduction-to-Travis-Perkins-PLC.pdf, 1,5 MB) – pakliže Vaše kategorie nebyla jmenována, ale máte pocit, že by do skupiny zapadala, neváhejte CzechTrade kontaktovat, rádi Travis Perkins s Vaším návrhem osloví.

Stavebniny a nábytek
• Travis Perkins – obecné stavebniny
• Benchmarx – Kuchyně, nábytek a truhlářské výrobky

Zájemce o tuto mimořádnou příležitost na britském trhu prosíme o přímé kontaktování britské pobočky CzechTrade na mailu london@czechtrade.cz. Akce je pro české firmy zdarma, nicméně bude vybírán symbolický manipulační poplatek ve výši 2800 CZK + DPH, který primárně ověřuje důvěryhodnost firem.

Zdroj: businessinfo.cz

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina