aktuality

EPIMEX oslavil 25 let svojí existence

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Ve čtvrtek 24. 5. uspořádala společnost EPIMEX ve svém showroomu v Klášterci nad Ohří oslavu při příležitosti 25. výročí svého založení.

Pro své zákazníky, partnery a další pozvané hosty (včetně zahraničních z Německa a Slovenska) si firma připravila bohatý a pestrý program. Dobré jídlo, ochutnávka piva z lokálního pivovaru Chalupník v Perštejně, živá hudba v podání brněnské rock-blues-jazzové kapely Slow Hand Band, vystoupení pěveckého sboru Societas Incognitorum, soutěž v hodu šipkou do terče s fotografiemi členů týmu EPIMEX a mnoho dalšího.

Nešlo ale jen o zábavu. Trochu se i pracovalo (v rámci komentované prohlídky showroomu s klasickými stroji, technologiemi nové generace nebo v Klášterci poprvé představeným automatickým skladem) a přispívalo na charitu: Speciální host, známý kreslíř Petr „Pivrnec“ Urban, kreslil pro návštěvníky jejich karikatury v různých situacích dle jejich přání, a to za dobrovolný finanční obnos. Vybranou částku pak EPIMEX zdvojnásobil a věnoval charitativní organizaci Cesta domů, poskytující odbornou péči umírajícím a jejich blízkým.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina