aktuality

Dny pasivních domů 2018 s možností výhry

Aparatea728x90-drevmag-12-2021-aparatea-banner.gif
Aparatea350x90-anim
Aparatea728x90-drevmag-12-2021-aparatea-banner.gif
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Centrum pasivního domu (CPD) pořádá již 15. ročník prestižní mezinárodní akce Dny pasivních domů 2018. Od pátku 8. do neděle 10. června můžete navštívit pasivní domy po celé České republice.

Své dveře otevře několik desítek pasivních domů. Zájemci mohou bezplatně navštívit již postavené domy nebo i ty, které jsou těsně před dokončením, a získat informace z první ruky přímo od jejich majitelů nebo stavitelů. Pokud se rozhodujete pro stavbu pasivního domu, máte ideální příležitost zjistit, jaké jsou jeho výhody nebo na co si dát při stavbě pozor.

S podporou členské základny bude připraven doprovodný program. Ve vybraných domech budou probíhat přednášky, workshopy či zábava pro děti.

Vyfoť, sdílej a vyhraj

Tradičně CPD vyhlašuje s touto akcí soutěž, ve které můžete letos vyhrát Dron Drone´n base 2.0, chytré hodinky Garmin Forerunner 35 Optic nebo bezdrátový reproduktor Riva S. Stačí navštívit některý z přihlášených domů do akce Dny pasivních domů 2018, vyfotit se s ním a zaslat jednu Vámi vybranou fotografii na e-mail marketing@pasivnidomy.cz či do zprávy našeho facebookového profilu do neděle 10.6.2018 23:59 hodin.

Následně bude fotografie zveřejněna na facebookovém profilu PasivniDomy.cz, kde proběhne hlasování fanoušků o nejhezčí z nich. Oceníme celkem tři vítěze podle největšího počtu získaných „palců“.

Katalog Dne pasivních domů

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina