aktuality

Veletrh XYLEXPO 2018 je připraven odstartovat

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Letošní ročník veletrhu XYLEXPO v Miláně se zřejmě stane dalším milníkem v jeho 50leté historii. Kvůli zvýšenému zájmu vystavovatelů pořadatelé museli přidat čtvrtou halu a výstava se tak přiblíží 35 000 m2 čisté plochy, což je o téměř 6000 m2 více než v roce 2016 a o cca 8000 m2 více než v roce 2014.

Takže po mnoha vzestupech a pádech se zdá, že XYLEXPO – mezinárodní veletrh technologií pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl, který se uskuteční na výstavišti FieraMilani-Rho od 8. do 12. 5. 2018 – našel svůj rozměr: budou zde všichni hlavní hráči technologického sektoru, který prochází obdobím hluboké transformace. Hovoříme o tématech „Industry X.0“ stejně tak jako o mnoha konceptech a trendech týkajících se nového prostoru „Internet věcí“, vizí a nových výrobních procesů, které na Xylexpu najdete.

Počet vystavovatelů se v podstatě nezměnil a zůstává na cca 420, mj. i důsledkem trvajícího trendu fúzí a akvizic. Katalog vystavovatelů (v pěti jazycích) je dostupný online na webové stránce výstavy www.xylexpo.com anebo v upgradované aplikaci MyMatching (k dispozici na Apple Store a Google Play Store), v níž si můžete organizovat vaši návštěvu předem, poskytujete a získáváte informace od vystavovatelů, stanovujete termíny a schůzky a maximálně tak využijete každou minutu strávenou na Xylexpu.

Pořadatelé na základě předběžných registrací a zkušeností z předchozích let očekávají účast 18 000 unikátních návštěvníků s více než 44 000 vstupy. V roce 2016 přišlo 17 415 návštěvníků (z toho přes 5000 zahraničních), což bylo o 14,2 % více než dva roky předtím.

Pořadatelé upozorňují na to, že návštěvníci, kteří se předem zaregistrují na stránkách www.xylexpo.com, mají vstup zdarma, zatímco ti, kteří přijdou bez vstupního poukazu, si budou muset zakoupit vstupenku. Denní vstupenka stojí 15 €, pětidenní 25 €.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina