materiály

Každý projekt začíná dobrým nápadem

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

Výrobci nabízejí svým zákazníkům různá řešení, aby splnili jejich vysoká očekávání. Firma EGGER nyní přichází s dokonalým servisem a komplexním designovým poradenstvím podle nejnovějších trendů.

Žádná kolekce materiálů na bázi dřeva nebyla doposud tak rozsáhlá a pestrá, jako EGGER kolekce dekorativních materiálů 2017–2019. Firma EGGER jako specialista na materiály na bázi dřeva v ní prezentuje nejen inovace dekorů a povrchů, ale také výrazně rozšířenou nabídku služeb pro distributory, výrobce a architekty. „Našim zákazníkům tím předáváme jako další nástroj také poradenské služby zacílené na jejich potřeby. Věříme, že v nich najdou důkladnou podporu při všech svých činnostech a projektech,” říká Hubert Höglauer, vedoucí marketingu a produktového managementu divize Nábytek a interiérový design.

Ještě větší výběr barev, širší barevné spektrum dřevodekorů, pestřejší sortiment replik materiálů a nové struktury povrchů vytvářejí nesčetné tvůrčí příležitosti. Současně však cítíme i potřebu lepší orientace v této téměř nepřeberné paletě možností a přinášíme vám nejen proto, ale i pro další inspiraci, nové on-line služby v našem EGGER Průvodci designem, který najdete na adrese www.egger.com/designguide.

Buďte kreativní: s průvodcem, a přesto individuální

V EGGER Průvodci designem naleznete mnohé kombinace dekorů na snímcích privátních i veřejných místností. Ty odrážejí aktuální trendy devíti různých stylů vytvořených firmou EGGER. Navrhované kombinace dekorů roztříděné do barevných schémat nejsou pevně stanovené – chceme vás jimi inspirovat a představit vám tak další varianty obměn. Každá interiérová scéna obsahuje kromě tří použitých dekorů dalších šest, které můžete snadno vyzkoušet online. Tyto alternativy umožňují designérům nejen uspořádat návrh místnosti libovolně podle vlastních záměrů a představ, ale prohlédnout si i výsledný efekt. Jakmile jste s takto vytvořeným návrhem spokojeni, můžete jej uložit jako soubor PDF, vytisknout nebo odeslat e-mailem. Praktickou sadu vzorků Moodboard ve formátu 85 x 85 mm všech dekorů z EGGER kolekce dekorativních materiálů uplatníte nejlépe při profesionální prezentaci svým zákazníkům.

Jako novinku můžete nyní díky 3D vizualizaci struktury v EGGER Průvodci designem již také prohlížet a ukazovat skutečné vzorky povrchů dřeva a dalších materiálů digitálně na obrazovce. Pohybem myší nebo dotykem na mobilním zařízení (smartphone, tablet) lze těmito dekory pohybovat v různých směrech a vidět zblízka jejich strukturu. Vybrané druhy povrchů naleznete na www.egger.com/3D.

Každý projekt začíná dobrým nápadem

  • Komplexní nabídka služeb EGGER kolekce dekorativních materiálů je zaměřena na speciální a individuální požadavky výrobců a architektů.
  • Pro co nejlepší orientaci a inspiraci nabízí nyní firma EGGER nově také rozsáhlé poradenské služby: www.egger.com/designguide.
  • Interiérové scény s dekory uspořádanými do 9 barevných schémat zahrnují návrhy variant a zajímavé tipy podle současných trendů.
  • V těchto virtuálních místnostech mohou uživatelé libovolně uplatnit své nápady a kombinace sortimentu z EGGER kolekce dekorativních materiálů, poté své návrhy uložit ve formátu PDF, vytisknout nebo odeslat e-mailem.
  • Při profesionální prezentaci pak je možné zákazníkům ukázat praktické vzorky Moodboard (85 x 85 mm).
  • Nebo jako novinku jim představit struktury zvolených povrchů také digitálně na www.egger.com/designguide.
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina