aktuality

Veľtrh Nábytok a bývanie v plnom prúde

moddom 2022
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

V utorok 13. marca 2018 sa na výstavisku Agrokomplex v Nitre otvorili brány 28. ročníka medzinárodného veľtrhu nábytku, bytových doplnkov dizajnu a architektúry Nábytok a bývanie 2018. Paralelnú prehliadku tvorí Fórum dizajnu 2018 v pavilóne M3. Samostatné postavenie má veľtrh modernej a tradičnej architektúry z dreva Moderné drevostavby v pavilóne N. Celkom sa predstaví vyše 450 vystavovateľov.

Veľtrh je pre verejnosť prístupný až do nedele 18. marca 2018. Výstavisko je otvorené od 9:30 hod. do 18:00 hod., v posledný deň – v nedeľu – iba do 15:00 hod. Vstup F je vhodný pre odborných návštevníkov – s registráciou voľných vstupeniek pre odborníkov a študentov uverejnených v časopise Drevársky magazín 3/2018.

Všetky zakúpené vstupenky sú zlosovateľné, žrebovacie osudie sa nachádza v pavilóne N v expozícii Zväzu spracovateľov dreva SR. Sú tu vystavené aj ceny pre výhercov, ktoré venovali členské spoločnosti ZSD SR:

  1. Zariadenie do 2-izbového bytu venoval D-NÁBYTOK Lučenec
  2. Sedaciu súpravu venoval GKT s.r.o. Topoľčany
  3. Sedaciu súpravu venoval výrobca MOLITEX Krajné
  4. Manželskú posteľ Adela s roštom a matracmi venovali WE-TEC s.r.o. Bratislava a MATERASSO Slovakia s.r.o. Oravské Veselé
  5. Praktické vybavenie od firmy Blum do kvalitných kuchynských zásuviek venoval twd SK s.r.o. Banská Bystrica
  6. Stôl a 4 stoličky do kuchyne venoval Domov združenie Topoľčany

Pripomíname ešte výdavky na vstupné a parkovanie: vstupenka má cenu 7 €, zľavnená za 4 € pre študentov do 26 rokov a občanov 62+. Parkovací lístok pre osobné auto stojí 4 €, pre autobus 20 €, parkovanie v areáli 40 €.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina