aktuality

22. volyňské Dřevostavby opět s doprovodem workshopu

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

VOŠ a SPŠ Volyně pořádá ve dnech 28. – 29. března 2018 v pořadí 22. ročník mezinárodního odborného semináře DŘEVOSTAVBY – stavební systém budoucnosti.

Akce s podtitulem „Dřevo, surovina moderního člověka – ekologie, úspory energií, suchá výstavba“, je určena projekčním, investorským a realizačním firmám zabývajícím se problematikou dřevostaveb.

Pro účastníky letošního ročníku Dřevostaveb je připraveno celkem 37 přednášek s tematickými okruhy:

  • Dřevo, jeho vlastnosti a ochrana
  • Materiály a polotovary používané pro dřevostavby
  • Vícepodlažní dřevostavby
  • Rekonstrukce dřevěných staveb
  • Úspory energií, vytápění, ekologické aspekty
  • Požární ochrana při realizaci dřevostaveb

S jednotlivými přednáškami vystoupí přední odborníci z výrobní a projekční sféry z Kanady, Finska, Norska, Německa, Rakouska, Švýcarska, Slovenska a České republiky.

Druhý den semináře ve čtvrtek 29.3. od 10:00 hodin proběhne v kongresovém centru v suterénu školy souběžně se konající workshop „Stavebně-fyzikální problémy moderních dřevostaveb“, pořádaný ve spolupráci s Univerzitním centrem energeticky efektivních budov ČVUT v Praze (UCEEB). Bude zaměřen na chování budov v době klimatické změny, riziko letního přehřívání, na problematiku střešních oken v pasivním domě a monitoring vlhkostních a mechanických vlastností.

Během semináře bude pro zájemce otevřeno také „Vzdělávací středisko (nadregionálního významu) pro zpracovatelský průmysl“ s CNC technologií na výrobu dřevěných konstrukcí, krovů i celých dřevostaveb, kde škola připraví několik ukázek použití CNC technologie v praxi.

Bližší informace o programu semináře je možné získat na http://www.sps.volyne.cz/web/seminare nebo na tel. číslech 383 457 025, 383 372 257 či prostřednictvím e-mailu: skola@volyne.cz.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina