technológie

ITALCOMMA – novinky SCM DIGITAL DAYS 2018

Italcomma
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzercia

V dňoch 25. – 27. januára 2018 otvoril výrobca SCM Group priestory svojho kompletne inovovaného technologického centra pre svojich zákazníkov priamo vo svojej centrále v Rimini. Počas jedinečnej akcie, nazvanej SCM DIGITAL DAYS, sa každý záujemca mohol presvedčiť, že obrovský technologický a industriálny vývoj uskutočnený SCM v posledných rokoch, prináša tento v súčasnosti najväčší svetový výrobca drevospracujúcich technológií do reality.

Viac ako 2500 návštevníkov SCM Digital Days zo všetkých piatich kontinentov bolo zvedavých na softwarové a technologické novinky, ktorých funkčnosť si mohli vyskúšať a vidieť priamo na mieste.

V priestoroch tzv. DIGITAL HUB alias softwarovej arény, ktorá bola srdcom celého podujatia, bolo predstavených niekoľko prelomových noviniek, medzi ktoré patrí:

  •     posledná generácia operačného panela Eye-M s multidotykovým a multi­funkčným 21,5´ displejom so špičko­vými parametrami vhodným pre používanie aj v náročných priemyselných podmienkach,
  •     Maestro Smartech – revolučný nástroj pre servis a údržbu technológií, ktorý vďaka okuliarom s virtuálnou realitou, umožňuje mať pri sebe autorizovaného SCM technika so všetkými potrebnými znalosťami, schémami a návodmi vždy, keď použijeme toto nadčasové zariadenie,
  •     Maestro Suite – výkonná softwarová kolekcia aplikácií a podprogramov pre všetky typy zariadení (Maestro cnc, Maestro Beam&Wall, Maestro Cut, Maestro pro edge, Maestro pro sand, Maestro 4-side, Maestro Edge, …),
  •     Maestro Xplore – systém pre 3D simuláciu a získanie reálnych výstupov výrobných liniek pomocou okuliarov Oculus 3D,
  •     Maestro Datalink – vysoko inovatívny systém, ktorý vďaka online diagnostike umožňuje reálnu analýzu stroja a predchádzaniu možným problémom a prestojom vo výrobe.

Taktiež medzi strojmi boli predstavené stovky noviniek, ktoré určite posilnia pozíciu technologického lídra SCM na svetovom trhu. V sekcii Morbidelli pútali najväčšiu pozornosť CNC centrá s olepovaním Author P200 a Author P800, ktoré vďaka dokonalému systému olepovania hrany a patentovaným He-Pod prísavkám a systému automatického polohovania Flexmatic, po naložení tabule veľkého formátu kompletne opracujú a olepia všetky dielce bez zásahu operátora. Druhým lákadlom bol CNC stroj Morbidelli M220, ktorý vďaka dvom vŕtacím hlavám novej generácie a absolútne novému spôsobu optimalizácie vŕtania, dokáže urýchliť vŕtanie dielcov až o 60 % oproti štandardnému CNC.

Ďalšiu nemalú sériu noviniek predstavených na SCM Digital Days vám prinesieme už v budúcom čísle a už teraz môžeme fanúšikom moderných technológií vo svete spracovania dreva sľúbiť, že sa majú na čo tešiť. Ak ste sa z akéhokoľvek dôvodu nemohli zúčastniť tejto akcie, môžete si to vynahradiť už počas výstav Holz-Handwerk v Norimbergu v marci, či Xylexpo, ktorá sa bude konať v Miláne v máji tohto roku. Počas oboch týchto podujatí vám po celý čas priamo na mieste budú k dispozícii všetci obchodníci firmy ITALCOMMA.

Kontakty:

ITALCOMMA Slovakia s.r.o.
Dolné Rudiny 1, 010 01 Žilina
tel.: +421 (0)41 500 6224
e-mail: italcomma@italcomma.sk
www.italcomma.sk

ITALCOMMA Moravia s.r.o.
Arbesova 820/III, 337 01 Rokycany
tel.: +420 377 226 628
e-mail: italcomma@italcomma.cz
www.italcomma.cz

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina