technológie

Aquawood InterCare SH – hojivý zázrak vašich drevených okien

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzercia

Boľavé pľuzgiere na vašich drevených oknách v podobe olupujúcej sa farby, praskajúcich vzduchových bublín či výronu extraktívnych látok? Tieto starosti vám už viac na čele vrásky robiť nebudú. Nie, pokiaľ sa rozhodnete pre povrchovú úpravu vašich drevených okien od rakúskeho overeného producenta náterových systémov ADLER. Predstavujeme vám nový revolučný produkt Aquawood InterCare SH so samoliečebným účinkom.

Povrchová úprava dokonale ochráni vaše drevené okná len v prípade, že ostane neporušená. Ochranný film na povrchu vašich okien je však dennodenne vystavený záťaži a môžu ho narušiť rôzne mechanické poškodenia alebo poveternostné vplyvy. Aby sme predĺžili životnosť, bezúdržbovosť a dokonalý vzhľad vašich drevených okien, vlastné vývojové laboratóriá spoločnosti ADLER vyvinuli novú samoliečebnú technológiu, ktorá preberá funkciu pomyselných krvných doštičiek v lakovom filme a „zahojí“ mechanické poškodenia lakovej vrstvy.

Základom tejto technológie so samoliečebným účinkom sú mikrokapsuly, ktoré pri poškodení lakovej vrstvy, napr. v dôsledku poškriabania alebo krupobitia, prasknú. Popri tom sa z nich uvoľňuje bezfarebná vytvrdzujúca tekutina, ktorá trhliny uzatvára, a tým zabraňuje poškodeniu dreva. Nedochádza tak k žiadnemu olupovaniu farby ani k výronu extraktívnych látok.

Jedinečné vlastnosti:

  •     Prvá samoliečebná medzivrstva na drevené okná na svete
  •     Nie je potrebné žiadne medzibrúsenie
  •     Produkt sa vyznačuje dlhotrvajúcou elasticitou a vynikajúcou plnivosťou
  •     Produkt vykazuje optimálne izolačné vlastnosti a zabraňuje tak výronu extraktívnych látok

Samoliečebná povrchová úprava dreva nie je jedinou inováciou, ktorú ADLER predstaví na Fensterbau Frontale v Norimbergu. Horúcimi želiezkami sú aj zaujímavé možnosti digitálnej tlače pri výrobe okien – jednej z najatraktívnejších tém budúcnosti v oblasti povrchových úprav. Návrat k prírode stelesňuje nový produkt Aquawood Nativa, ktorý spája prirodzený vzhľad a dokonalú ochranu povrchu. Okrem toho sa môžu výrobcovia okien tešiť na Aquawood DSL Carat, inovatívnu lazúru na okná s elegantnými metalickými odleskami. Na svoje si prídu aj producenti vchodových dverí: ADLER predvedie rôznorodé možnosti stvárnenia overeného systému Protor: Od prirodzenej autentickosti až k betónovému efektu, od metalických odleskov až po absolútnu prirodzenosť – proti gustu žiaden dišputát!

Navštívte stánok ADLER v hale 5, miesto 241 na medzinárodnom veľtrhu Fensterbau Frontale v Norimbergu od 21. – 24. marca 2018 a objavujte nové inovácie a inšpirácie!

Kontakty:

ADLER Slovensko s.r.o.
Montážna 3, P.O.Box 180
SK-971 01 Prievidza
tel.: +421 46 5199 621
e-mail: info@adler.sk
www.adler.sk

ADLER Česko s.r.o.
Pražská 675/10
CZ-642 00 Brno – Bosonohy
tel.: +420 731 725 957
e-mail: info@adlercesko.cz
www.lakyadler.cz

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina