aktuality

Holz-Handwerk se blíží. Využijte volnou vstupenku!

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Od 21. do 24. března 2018 bude Norimberk znovu místem setkávání pro dřevozpracující řemesla. HOLZ-HANDWERK, evropský veletrh strojních technologií, vybavení a dodavatelů pro dřevozpracující řemesla, ve spojení s veletrhem FENSTERBAU FRONTALE, opět po dvou letech přivítá více než 100 000 odborných návštěvníků. Na obou akcích se bude prezentovat více než 1300 vystavovatelů, z toho 500 na HOLZ-HANDWERK.

Veletrh představí trendy a inovace v oboru, od elektrického nářadí až po dřevoobráběcí stroje, což HOLZ-HANDWERK dělá jedním z nejdůležitějších veletrhů pro truhláře a tesaře v Evropě. Veletrh pořádá Asociace výrobců dřevoobráběcích strojů v rámci VDMA a NürnbergMesse GmbH.

Aplikace HOLZ-HANDWERK

Pomocí aplikace HOLZ-HANDWERK se návštěvníci mohou předem seznámit s vystavovateli a jejich produkty a uložit si je do vlastního seznamu. Na návštěvu veletrhu tak budou optimálně připraveni. Na místě pak aplikace usnadní orientaci díky dynamickému plánu hal. Ke stažení na www.holz-handwerk.de/en/app.

Vnímejte ducha prostoru

Partnerem veletrhu je Sdružení truhlářů v Bavorsku (Fachverband Schreinerhandwerk Bayern), které zde bude organizovat speciální přehlídku „DesignObjekt – ObjektDesign“ s mottem „Vnímat ducha prostoru – holistické ztvárnění prostoru“. Předseda sdružení FSH dr. Christian Wenzler vysvětluje: „Poté co byl v truhlářském řemesle dlouho ve středu pozornosti design jednotlivých předmětů a výrobků, pozorujeme v současné době při realizaci budov, místností, nábytku a periferního vybavení návrat k holistickému přístupu. Naše speciální přehlídka představí mimořádné způsoby ztvárnění a vysvětlí základní myšlenky designu, které pomáhají vnímat ducha vytvořeného uspořádání prostoru. Ukazuje také příležitosti, které se kreativnímu a holisticky orientovanému truhlářství otevírají. Duch prostoru vzniká, když všechno takříkajíc sedí. Prostor vyvolává emoce, vyvolává zájem pozorovatele, stimuluje jeho reakce. Každý člověk prostor cítí jinak a často se jedná o pocit velmi intuitivní, který má racionálně nevysvětlitelný účinek. Ještě obtížnější je zjistit, jak a proč k této reakci dochází. Ve skutečnosti však lze mnohé z toho velmi přesně ovlivnit. Jak, to ukážeme na speciální přehlídce v předsálí vstupu střed.“

Rychlá doprava bez kolon a čekání

Už při minulém ročníku veletrhů HOLZ-HANDWERK a FENSTERBAU FRONTALE v roce 2016 byla kvůli snížení hustoty dopravy posunuta otevírací doba veletrhů. Z hodnocení vyplynulo, že vystavovatelé a návštěvníci se tak snáz vyhnou ranní dopravní špičce. Veletrhy tak budou i letos začínat každý den v 10:00 a končit v 18:00 (v sobotu v 17:00).

Vstupenky jako jízdenky

Spolu s novým systémem turniketů zavedla společnost NürnbergMesse pro návštěvníky také mobilní vstupenky, což usnadní přístup do areálu výstaviště. Zvýhodněné jízdné a posílení spojů ve špičkách dále umožní pohodlnou cestu na výstaviště městskou hromadnou dopravou. Vstupenky zakoupené v předprodeji i průkazy vystavovatelů umožňují využití MHD na území Norimberku/Fürthu/Steinu. Německé dráhy opět přichystaly akční nabídku v podobě speciální jízdenky na spoje ICE.

Dřevařský magazín, coby mediální partner veletrhu HOLZ-HANDWERK, nabízí svým čtenářům možnost získat BEZPLATNOU VSTUPENKU. Po vložení speciálního kódu HHW18Drewa a po registraci obdržíte na uvedený e-mail elektronickou vstupenku, kterou si vytisknete. Ušetřit tak můžete až 45 EUR!

Foto: NürnbergMesse

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina