aktuality

Tisk na dýhované povrchy

Aparatea728x90-drevmag-12-2021-aparatea-banner.gif
Aparatea350x90-anim
Aparatea728x90-drevmag-12-2021-aparatea-banner.gif
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Jan Ficek Dřevovýroba se neustále snaží rozvíjet výrobu a posouvat se dále. Vyvíjí nové postupy v designu nábytku, a to především v možnostech dalších povrchových úprav. Konkrétně se jedná o digitální tisk na dýhované povrchy.

Tato speciální technika umožní další zajímavé ztvárnění nábytku a posun v kombinaci barev či grafických tvarů s přírodním materiálem v rámci jednoho nábytkového dílce.

Potisk je při běžném používání nábytku stabilní. Přesné vlastnosti a technická odolnost je testována ve spolupráci s odborníky z Dřevařské fakulty Mendelovy univerzity v Brně.

Jedná se o digitální tisk, tudíž je možné vybírat z jakýchkoliv dekorů a motivů. Zákazník si tak může na nábytek nechat natisknout třeba logo firmy nebo to, čím se zabývá. Dětský pokojíček mohou zase dozdobit oblíbené kreslené postavičky či jiné dětské motivy.

Technika digitálního tisku umožňuje především osobité ztvárnění nábytku. A to, aniž by se jednalo o nestálý laciný polep. Ve společnosti JAN FICEK DŘEVOVÝROBA jsou přesvědčeni, že nová technika zaujme architekty a designéry i další výrobce nábytku, dveří či obkladových panelů a povede k unikátnímu posunu v designu interiérů.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina