reportáže

Kufřík plný Dřevomateriálu v kombinaci se šanonem Pfleiderer: Kompaktní řešení pro architekty a designéry

Drevomaterial
OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

Mnoho různých vzorníků, které jsou těžké, neskladné, každý v jiném provedení nebo vytvořený se zaměřením na jinou cílovou skupinu uživatelů, to je každodenní realita, se kterou se setkávají designéři i architekti. Rozhodli jsme se vybočit z davu konkurence a nabídnou svým zákazníkům něco speciálního, co nikdo jiný před námi ještě nevytvořil. Pečlivě jsme vybrali vlastní unikátní kolekci plošného materiálu a společně s kováním jsme ji zakomponovali do uceleného, logicky členěného kompaktního balení – do kufříku, který si můžete snadno vzít s sebou přímo ke klientovi.

Designéři i architekti jsou náročnější skupinou klientů, která ráda kombinuje materiály a často si nevystačí pouze se skladovými položkami, které vzorníky a katalog v kufříku obsahuje. Z tohoto důvodu jsme rozšířili naši vlastní kolekci o šanon výrobce Pfleiderer, který obsahuje veškeré možnosti kombinací dekorů, povrchových struktur i nosičů v rámci tzv. DST kolekce (z německého Dekor – Struktur – Träger, tj. Dekor – Struktura – Nosič).

Stručné představení kufříku a jeho koncepce

Kufřík kopíruje celou naši skladovou kolekci, tudíž i nový showroom v naší provozovně v Žamberku. Obsahuje vzorníky plošného materiálu Byspan, Pfleiderer a Polyform, vzorky nosiče a LTD Byspan, katalog kování, vzorky lišt pro osvětlení GTV a lišt k pracovním deskám Kooplast.

Celá kolekce plošného materiálu je originální kombinací dřevodekorů, unibarev a zajímavých fantasy dekorů. Jednotlivé dekory jsou zároveň dodávány ve struktuře, která ještě více podtrhne smysl každého jednotlivého dekoru. Velké množství materiálů je dodáváno ve strukturách, které jsme si po pečlivém zvážení nechali vyrobit na míru a skladem je tedy v daném provedení nikde jinde neseženete.

Vzorníky LTD a pracovních desek Pfleiderer i pracovních desek Polyform jsme vyrobili ve velikosti A5, aby si mohli zákazníci prohlédnout každý dekor v co největší ploše. Tímto se v praxi co nejvíce eliminuje možnost zklamání koncového klienta z výsledného efektu při aplikaci zvoleného dekoru. Zájemcům zároveň poskytujeme v datové podobě fotografie dekorů ve vysokém rozlišení.

Šanon kompletní kolekce materiálů Pfleiderer

Pfleiderer je německý výrobce plošného materiálu vynikajícího zejména svojí individualitou. Individualita celé kolekce je vyjádřena systémem DST. V rámci DST kolekce je možno vyrobit tisíce různých produktů, zpravidla od jednoho nebo dvou kusů. Toto je pro zákazníky velmi důležitý aspekt, neboť konkurenční firmy poskytují také určité možnosti individuality, ale odběrové množství je řádově mnohonásobně vyšší.

Zákazník může objednat ve stejném dekoru i struktuře LTD, HPL, kompozitní prvky, pracovní desky, SolidColor HPL nebo např. speciální nehořlavé, antistatické či magnetické materiály. Většina nosičů je dostupná v různých rozměrech i tloušťkách. Lze také jeden či více dekorů použít v různých strukturách a můžete tak kombinovat např. lesklé i matné plochy při jedné realizaci. Variabilita je velmi vysoká, tudíž je jen na designérovi, jakou kombinaci zvolí.

Šanon obsahuje produktovou brožuru se všemi nabízenými nosiči a jejich parametry vč. možností použití, vzorky všech dekorů barevně rozdělených do několika světů pro rychlou orientaci a CD s fotografiemi ve vysokém rozlišení pro použití v grafických programech. Celý tento vzorník je spojen kroužkovou rozebíratelnou vazbou, proto je možno v případě potřeby pracovat jen s určitou částí listů.

Kontakty:

Dřevomateriál s.r.o.
Orlická kasárna 738
564 01 Žamberk
Tel.: +420 465 611 611
Modrá linka: +420 844 333 003
E-mail: info@drevomaterial.cz
www.drevomaterial.cz

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina