aktuality

Studentské projekty 2017/2018

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Vážení pedagogové a studenti, společnost ŠPINAR – software si Vás dovoluje pozvat k účasti v 11. ročníku soutěže studentských prací v programu TurboCAD – STUDENTSKÉ PROJEKTY 2017/2018. Přihlásit se je možné do 31. 10. 2017.

Letošní ročník je pořádán ve spolupráci se Střední školou stavebních řemesel Brno – Bosonohy, příspěvková organizace.

Cílem soutěže je podpořit výuku nových softwarových technologií a především motivovat studenty, aby pomocí těchto technologií vytvořili výstupy, které si žádá praxe a podpoří tak jejich budoucí profesní uplatnění. Soutěž je určena pro studenty všech typů škol v České a Slovenské republice, které jsou vybaveny programem TurboCAD, nebo pro studenty, kteří vlastní osobní licenci programu TurboCAD.

Soutěž je rozdělena do dvou kol. V prvním kole vybere odborná porota složená z vysokoškolských učitelů, učitelů ze středních škol a odborníků z praxe 20 projektů, které postoupí do finále. Slavnostní finále 11. ročníku soutěže proběhne dne 12. 4. 2018 v Brně – Bosonohách.

Přihláška společně s pravidly soutěže je uveřejněna na internetových stránkách www.spinar.cz v sekci školy/studentské soutěže.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina