aktuality

AČN vyhlašuje první ročník INVESTICE ROKU

twd
twd
twd
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Logo Investice rokuAsociace českých nábytkářů vyhlašuje ocenění „INVESTICE ROKU 2017 VE VÝROBĚ NÁBYTKU“. Záštitu poskytuje Hospodářská komora České republiky.

Hlavním cílem udílení ceny je ukázat odborné i laické veřejnosti, že výroba nábytku je technologicky náročná. Uplatňují se zde nejmodernější technologie. Využívají sofistikované softwary. Stroje a zařízení pořizované do výrobních firem stojí na technologické špičce.

Cílem je přitáhnout pozornost potenciálních zákazníků ke kvalitě výsledného výrobku – nábytku a posílit argumentaci výrobců při odůvodňování ceny výrobků.

Cena představí moderně vybavené nábytkářské provozy v České republice. Zviditelní oceněné společnosti, ale pomůže i celkovému vnímání oboru. Medializací přispěje k cílenému zvyšování povědomí o české výrobě nábytku a průmyslovém oboru výroby nábytku.

Ocenění má rovněž ukázat zájemcům o zaměstnání v oboru výroby nábytku, že tento obor má budoucnost. Že v oboru výroby nábytku budou rozvíjeny jejich profesní znalosti a zkušenosti.

Cena má také za cíl motivovat výrobce nábytku k moderním investicím a tím přispět ke zvyšování jejich konkurenceschopnosti na domácím i zahraničním trhu.

Ocenění je udělováno ve dvou kategoriích:

  • Malé firmy a mikropodniky
  • Velké a střední firmy

Investice bude hodnocena z hlediska:

  • funkčnosti, vhodnosti technologie pro výrobu daného produktu
  • zohlednění materiálového toku
  • poměru hodnoty investice k celkovému obratu společnosti
  • odvážnosti investice
  • zvýšení kvality výsledného produktu
  • bezpečnosti technologie
  • ekologie
  • předmětem hodnocení nebudou stavby a stavební úpravy

Investice je posuzována hodnotitelskou komisí AČN.

Přihlásit se mohou výrobní firmy zaměřené na výrobu nábytku, které mají sídlo a výrobu v České republice podle platné legislativy. Přihlášku podá firma, ve které je investice realizována. Přihlášku může podat i dodavatel technologie pod podmínkou, že bude mít souhlas výrobní firmy, kde je investice realizovaná. (Souhlas oprávněné osoby).

Termín pro přijímání přihlášek k ocenění INVESTICE ROKU 2017 je od 1. do 30. září 2017. (K tomuto datu musí být investice zrealizována a bude možné ji na místě prohlédnout).

Vyplněné přihlášky je nutné zasílat písemnou formou na adresu sekretariátu Asociace českých nábytkářů, Na Poříčí 12, 110 00 Praha 1. K přihlášce je třeba přidat digitální záznam technologie (fotografie) a zjednodušený popis. Jednoduchý popis k čemu technologie slouží, jaký bude mít pro firmu přínos, jak se zlepší kvalita výrobků. Důležité je uvést orientační cenu. Podklady zasílat na acn@czechfurniture.com. Dokumentace je přijímána pouze v čitelné podobě (jpg., Word, Excel).

Výsledky ocenění budou vyhlášeny na samostatné tiskové konferenci Asociace českých nábytkářů, na půdě Hospodářské komory v Praze. Tisková konference proběhne 30. října 2017.

Další informace včetně přihlášky naleznete ZDE.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina