aktuality

Miesto na všetko, čo máte radi vo svojom bývaní – predstavuje IKEA 2018

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Katalog IKEA2018Očakávaný katalóg IKEA 2018 je už na Slovensku. Včera – 22. augusta 2017 – ho predstavili v obchodnom dome IKEA Bratislava. V rovnaký deň ho prezentovali aj obchodné domy IKEA Praha – Černý most a IKEA Budapešť.

Naraz sa tak dostal k novinárom v celej oblasti, ktorá má 7 obchodných domov. Pre slovenských zákazníkov bude k dispozícii v tlačenej a digitálnej verzii od 24. augusta, keď sa začne jeho distribúcia poštou. Zákazníci IKEA Bratislava si ho môžu priamo vyzdvihnúť v obchodnom dome od 7. septembra 2017.

Katalóg IKEA vychádza od roku 1951. Tohtoročná tlačená verzia má 326 strán. Jeho mutácia je preložená do 35 jazykov. Vydávajú ho pre 52 krajín s cenami, cez ktoré sa sortiment dostáva k zákazníkom v náklade 203 miliónov výtlačkov. Víziou obchodnej ponuky je „vytvárať lepší každodenný život pre čo najviac ľudí“. IKEA má na celom svete 400 obchodných domov v 49 štátoch (oblastiach). Obchodné domy IKEA Group ročne privítajú 776 miliónov návštevníkov.

Nový katalóg IKEA 2018 prináša množstvo tipov a nápadov na zariaďovanie domácností formou multifunkčných a modulárnych riešení interiéru. Prináša aj 14 príbehov produktov, poučných pre zariaďovanie. Slovenská verzia je doplnená o 12 strán, ktoré približujú výrobky, ktoré sú dostupné iba v obchodnom dome IKEA Bratislava formou ďalších noviniek vo výhodnej ponuke za nižšie ceny. Ceny v katalógu platia do 31. júla 2018, dovtedy sa môžu len znížiť, rozhodne nie zvýšiť! Stredobodom tém katalógu je obývacia izba.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina