aktuality

Mias OC a RIM CZ otevřeli společný showroom v Německu

Aparatea728x90-drevmag-12-2021-aparatea-banner.gif
Aparatea350x90-anim
Aparatea728x90-drevmag-12-2021-aparatea-banner.gif
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

MiasRim1mSpolečnosti Mias OC a RIM CZ 18.5.2017 slavnostně otevřely historicky první společný showroom v Německu. Showroom se nachází ve vědeckotechnickém parku v Trittau u Hamburku.

Otevření showroomu je výsledkem dlouholeté úspěšné spolupráce mezi oběma firmami, které se svým výrobním sortimentem skvěle doplňují. Na německém trhu to rozhodně není první a ojedinělá společná aktivita. V minulosti již obě společnosti například vystavovaly ve společném stánku na prestižním veletrhu Orgatec v Kolíně nad Rýnem.

Mias OC patří 25 let k předním českým výrobcům nábytku. Společnost je zaměřena na dodávky vlastních řešení kancelářských a komerčních interiérů. Reference výrobní společnosti zahrnují mnoho významných firem v Česku i v zahraničí.

RIM CZ s.r.o. vznikla v roce 1991 a od počátku je podnikatelským záměrem majitelů vyrábět vlastní kvalitní kancelářské židle. Filozofií firmy je vyrábět kancelářské židle naplňující záměr tzv. zdravého sezení. Poznatky z intenzívního výzkumu v oblasti ergonomie tak ovlivnily i další vývoj společnosti.

MiasRim2

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina