aktuality

Staň se lesníkem a vyhraj!

Aparatea728x90-drevmag-12-2021-aparatea-banner.gif
Aparatea350x90-anim
Aparatea728x90-drevmag-12-2021-aparatea-banner.gif
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

TydenLesuV rámci Týdne lesů (8. – 12. 5. 2017), který organizuje Lesní pedagogika, probíhá po celý květen v celé České republice řada akcí. Jednou z nich je fotosoutěž Staň se lesníkem a vyhraj!

Téma letošního ročníku Týdne lesů vychází z osvětové kampaně Dřevo je cesta, kterou organizuje Nadace dřevo pro život. Ta ve spolupráci s Lesní pedagogikou vyhlásila také fotografickou soutěž pro děti o hračky ze dřeva v celkové hodnotě 4500 Kč.

Soutěž, která probíhá až do 31. května, je určena žákům základních škol, kteří se zúčastní Týdne lesů. Soutěžícími mohou být jednotlivci i skupiny. Soutěží se ve 2 kategoriích podle věku – 1. a 2. stupeň ZŠ.

Soutěžící mají možnost průběžně zasílat fotografie/videa na soutěžní téma „Staň se lesníkem!“. Soutěžní fotka nebo video bude v květnu zveřejněno na Facebooku Lesní pedagogiky (www.facebook.com/lesnipedagogika). Pro fotky a videa bude možné hlasovat, v každé kategorii vyhraje 1 soutěžící nebo skupina, který získá nejvíc „lajků“. Třetího vítěze vybere porota podle svého uvážení napříč kategoriemi, nehledě na počty „lajků“.

Podrobná pravidla ZDE.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina