aktuality

Staň se lesníkem a vyhraj!

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

TydenLesuV rámci Týdne lesů (8. – 12. 5. 2017), který organizuje Lesní pedagogika, probíhá po celý květen v celé České republice řada akcí. Jednou z nich je fotosoutěž Staň se lesníkem a vyhraj!

Téma letošního ročníku Týdne lesů vychází z osvětové kampaně Dřevo je cesta, kterou organizuje Nadace dřevo pro život. Ta ve spolupráci s Lesní pedagogikou vyhlásila také fotografickou soutěž pro děti o hračky ze dřeva v celkové hodnotě 4500 Kč.

Soutěž, která probíhá až do 31. května, je určena žákům základních škol, kteří se zúčastní Týdne lesů. Soutěžícími mohou být jednotlivci i skupiny. Soutěží se ve 2 kategoriích podle věku – 1. a 2. stupeň ZŠ.

Soutěžící mají možnost průběžně zasílat fotografie/videa na soutěžní téma „Staň se lesníkem!“. Soutěžní fotka nebo video bude v květnu zveřejněno na Facebooku Lesní pedagogiky (www.facebook.com/lesnipedagogika). Pro fotky a videa bude možné hlasovat, v každé kategorii vyhraje 1 soutěžící nebo skupina, který získá nejvíc „lajků“. Třetího vítěze vybere porota podle svého uvážení napříč kategoriemi, nehledě na počty „lajků“.

Podrobná pravidla ZDE.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina