aktuality

Interzum poskytuje nový online servis pro architekty a designéry

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Interzum2015S blogem a pravidelnými příspěvky na facebooku Interzum představuje mnoho různých inspirativních designových nápadů, které lze očekávat na letošním ročníku tohoto předního světového veletrhu dodavatelů materiálů a komponentů pro nábytkářský průmysl.

Veletrh se uskuteční ve dnech 16. – 19. 5. 2017 v Kolíně nad Rýnem. Výrobci nábytku, architekti a designéři však již nyní mohou sledovat hlavní témata akce díky nové online nabídce Inerzumu.

Interzum je místo, kde se tvoří trendy zítřka. To je také důvod, proč je v tak hojné míře vyhledáván architekty a designéry. S cílem nabídnout této cílové skupině něco navíc, a to ještě před veletrhem, Koelnmesse vytvořil nový blog. Z domovské stránky www.interzum.com mohou návštěvníci přejít na blog, kde jsou zveřejňovány zajímavé novinky o veletrhu a jeho vystavovatelích. S příspěvky o trendech a produktech, jakož i rozhovory s prestižními klíčovými hráči, čtenář získá exkluzivní pohled na veletrhu a na vývoj v tomto odvětví. Nové materiály a technická řešení v oblasti interiérového designu a překvapivé návrhy od mladých, nastupujících designérů – tyto zdroje inspirace pro nadcházející akci jsou díky internetové službě k dispozici právě teď a návštěvníci si díky tomu mohou naplánovat návštěvu cíleně.

Nová online služba bude podpořena aktivitami na Facebooku, který rovněž bude běžet po celý rok a bude představovat nové produkty takovým způsobem, aby co nejlépe využíval toto médium.

Ilustrační foto (autor: Koelnmesse)

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina